تاریخ امروز۶ خرداد ۱۴۰۳

تآثیر جملات تاکیدی در زندگی

تکرار جملات تاکیدی مثبت در زندگی و افکار مثبت باعث ارتقاء کارآیی ذهن می شود و برای اینکه افکار مثبت به ذهن ما قلاب شوند ، به غیر از جلوگیری از رسیدن افکار منفی به ذهن باید همیشه به تکرار جملات تاکیدی مثبت پرداخت  .

در واقع ما با فکر به چیزهایی که نمی خواهیم آن افکار منفی را به جهان هستی می فرستیم و جهان هستی توجهی نمی کند که آن فکر و اندیشه و کلام مثبت باشد یا منفی و جهان هستی از همان طیف مقدار بیشتری برای ما می فرستد .

در واقع ما با فکر به چیزهایی که نمی خواهیم آن افکار منفی را به جهان هستی می فرستیم و جهان هستی توجهی نمی کند که آن فکر و اندیشه و کلام مثبت باشد یا منفی و جهان هستی از همان طیف مقدار بیشتری برای ما می فرستد .به طور مثال فردی که مدام از فقر , بد شانسی , بی پولی و … صحبت می کند و به این موارد فکر می کند . خود او مقدار بیشتری فقر ,  بی پولی ,  بدشانسی را به سوی خود جذب می نماید و فرد دیگری باعث این وضع زندگی او نیست و این شخص با این افکار و زبان منفی این وضعیت را برای خود ایجاد کرده است .

پس ما باید از این لحظه که متوجه شده ایم که چه نقش مهمی گفتار و افکار ما بر زندگی ما از هر نظر دارند باید سعی کنیم به گفتار و افکار خود توجه نماییم و هر سخنی را به زبان نیاوریم و به نداشته ها و نکات منفی زندگی توجه و فکر نکنیم .

شاید بگویید مگر میشود فکر خود را کنترل کرد باید گفت بله تغییر همیشه مشکل است اما باید به شما خبر خوبی دهم که با تکرار جملات مثبت روزانه و یک سری آموزش ها اگر بخواهیم می توانیم به نکات مثبت و زیبای زندگی فکر کرده و زندگی بهتری را برای خود رقم بزنیم و شادی و ثروت و موفقیت بیشتر را به سوی خود جذب و در رفاه و آرامش زندگی نماییم .

عبارات تأکیدی مثبت ، باعث ایجاد تحول و دگرگونی در فرد می گردد و عاملی مهم در خلق خواسته ها در زندگی به شمار می رود. رسیدن به خواسته ها با تکرار جملات مثبت و فکر کردن به نکات مثبت در زندگی رقم می خورد .

باید بگویم هر کلامی که از دهان شما خارج میشود و هر فکری که از ذهن شما عبور می کند در دنیای واقعی و زندگی شما بوجود می آید و خلق می شود .

برای رسیدن به اهداف باید ذهن خود را برنامه ریزی کنیم. یکی از راه های انجام این کار تکرار جملات تاکیدی می باشد . یعنی هدف و خواسته خود را به صورت جمله ای درآورید و آن را هر روز تکرار کرده و معجزه عبارات تاکیدی را مشاهده نمایید .

به طور مثال چند نمونه جمله تآکیدی در زمینه جذب سلامتی :

۱ ) جسم من لحظه به لحظه سلامت تر می شود .

۲ ) هر روز از هر نظر بهتر و بهتر می شوم .

۳ ) من سالم و سلامت هستم .

۴ ) حال من عالیه

در پایان از شما می خواهیم برای مشاهده تآثیر جملات مثبت و تاکیدی جملات مورد نظر بر اساس خواسته خود را نوشته و روزانه در چند نوبت تکرار نمایید و تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم به شما در این زمینه یاری نماییم .

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *