تاریخ امروز۳۰ تیر ۱۴۰۳

تغییر باورها و بهبود زندگی

شاید برای شما خواندن این مطلب سخت باشد ولی خود شما بوجود آورنده این شرایط فعلی زندگی خود هستید همین لحظه خیلی از شما بیان می کنید من این وضع زندگی و قرض و بیماری و …. را هرگز بوجود نیاورده ام و اینک می خواهم به افکار و باورهای گذشته و حال خود نگاه کنید و در گذشته بیشتر به چه چیزی فکر و در خصوص چه صحبت می کرده اید ؟

اطمینان دارم شما بیشتر در خصوص اینکه بیمار نشوم و مشکل مالی نداشته باشم و گرانی و اخبار و صحبت های منفی گوش داده و صحبت کرده اید و آرام آرام باعث تغییر در زندگی شما گردیده اند .

شما با گوش دادن به خبرهای منفی و موزیک های منفی و صحبت های منفی از جنگ گرفته تا بیماری و فقر و گرانی همه و همه آرام آرام ملکه ذهن شما شده اند و باعث ایجاد این باورها در ذهن شما گردیده اند .

اینک یک خبر خوب به شما بدهم که می توانید با تغییر باورهای منفی و تغییر مثبت در زندگی وضعیت زندگی خود را بهبود دهید و آینده زیباتری برای خود و اطرافیان خود رقم بزنید و شما توانایی آن را دارید که موفق تر و سلامت تر و ثروت مند تر باشید و تنها کافی است با تلاش و تغییر افکار منفی به مثبت حس خوبی در خود ایجاد نموده و ارتعاش مثبتی به جهان هستی ارسال نمایید که دیگر می خواهید آن انسان قبلی با ارتعاش منفی نباشید و می خواهید در زندگی خود تغییرات مثبت ایجاد نمایید .

شما با تغییر افکار منفی میتوانید وارد مدارهای ثروت و سلامتی و موفقیت گردید تنها کافی است افکار منفی گذشته را کنار بگذارید و متحول شوید همه ما انسان ها می توانیم ثروتمند ,  موفق و تندرست باشیم ولی متاسفانه اطراف ما را خبرهای منفی و بیماری و جنگ و گرانی و …. محاصره کرده اند و ما باید از این خبرهای منفی رهایی یابیم و مثبت اندیش شویم .

.


.

در پایان از شما می خواهیم از امروز جملات مثبت را تکرار نمایید و در جمع افراد منفی کمتر حضور یابید به خبرهای بیماری و جنگ و … کمتر گوش فرا دهید و از شما می خواهم تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم به شما در این زمینه یاری نماییم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *