تاریخ امروز۳۰ تیر ۱۴۰۳

جذب سلامتی با قانون جذب

با توجه به قانون جذب افکار و گفتار ما چه مثبت چه منفی در زندگی واقعی ما تآثیر دارند و فکرهای منفی باعث اثرات مخربی در زندگی واقعی ما خواهند شد .

در دنیای ما قانون های زیادی وجود دارد که قانون جذب یکی از آن قانون هاست که به ما کمک میکند تا بتوانیم در تمامی زمینه ها راه را برای رسیدن به خواسته های خود هموارتر نماییم .

طبق این قانون افکار ما زندگی ما را می سازد و به هر چیزی که فکر می کنیم در دنیای واقعی پدیدار می شود . خواه آن فکر و اندیشه مثبت باشد یا منفی , جهان هستی بدون توجه به مثبت یا منفی بودن آن و با توجه به افکار شما و ارتعاش ارسالی از جانب شما آن را به سوی شما جذب می کند .

یک مثال : به لیمو ترشی فکر کنید که در دهان خود گذاشته اید و ترشی لیمو را حس می کنید و ببینید الان بدون اینکه لیمو در دهان شما باشد بزاق شما ترشح می شود و ذهن ما فرقی بین لیموی واقعی و فکر کردن به لیمو قائل نشد .

ما نمی توانیم با افکار و کلام مخرب و منفی توقع زندگی آرام و سلامتی را داشته باشیم و باید بدانیم خواندن بخش حوادث روزنامه ها , موسیقی منفی , فیلم و سریال های منفی , خبرهای جنگ و خبرهای منفی و مخرب شبکه های اجتماعی باعث ایجاد حس ناراحتی و مخرب و منفی روی ذهن و افکار ما می شود .

این اثرات به مرور زمان باعث ایجاد بیماری و ناراحتی و افزایش خشم و بی قراری و بی خوابی و همه و همه دست به دست هم باعث ایجاد بیماری خواهند شد .

پس بیایید از امروز تا حد امکان از منفی ها دوری نماییم و مثبت اندیش باشیم و فیلم و موسیقی مثبت و مجلات و سخنرانی های انگیزشی و کتاب های مثبت را جایگزین و مطالعه نماییم و اثرات مثبت آنها را در زندگی نظاره گر باشیم .

برای جذب سلامتی از امروز روزانه بدن خود را نوازش نمایید و به او بگویید عاشقانه دوستش دارید و اگر عضوی از اندام شما بیمار است با او صحبت نمایید به او عشق دهید و بگویید دوستش دارید و روزانه دو نوبت صبح و شب اقدام به نوشتن لیست شکرگزاری نمایید و هم چنین یک لیست جملات تاکیدی تهیه نمایید و روزانه اقدام به تکرار آنها نمایید .

و در صورتی که بیماری خاصی دارید تجسم نمایید که عضو بیمار شما در حال بهبودی است و از خدای مهربان بخاطر قدرت شفا دهنده درون سپاسگزاری نمایید .

در پایان از شما می خواهیم برای مشاهده تآثیر جملات مثبت و تاکیدی جملات مورد نظر بر اساس خواسته خود را روزانه در چند نوبت تکرار نمایید و تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم به شما در این زمینه یاری نماییم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *