تاریخ امروز۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

جملات تاکیدی جذب سلامتی

تکرار کردن جملات تاکیدی مثبت در زندگی باعث افزایش کارآیی ذهن می شود و برای اینکه افکار مثبت به ذهن ما قلاب شوند ، به غیر از جلوگیری از رسیدن افکار منفی به ذهن باید همیشه به تکرار جملات تاکیدی مثبت پرداخت  .

تکرار کردن جملات تاکیدی در زندگی باعث افزایش کارآیی ذهن می شود و برای اینکه افکار مثبت به ذهن ما قلاب شوند ، به غیر از جلوگیری از رسیدن افکار منفی به ذهن باید همیشه به تکرار جملات تاکیدی مثبت پرداخت  .

در واقع ما با فکر به چیزهایی که نمی خواهیم آن افکار منفی را به جهان هستی می فرستیم و جهان هستی توجهی نمی کند که آن فکر و اندیشه و کلام مثبت باشد یا منفی و جهان هستی از همان طیف مقدار بیشتری برای ما می فرستد .

به طور مثال فردی که مدام از بیماری , نداشتن حال خوب , بدن درد و دیگر بیماری ها  صحبت می کند و به این موارد فکر می کند . خود او مقدار بیشتری بیماری ,  بدن درد و حالت کسلی و خستگی را به سوی خود جذب می نماید و فرد دیگری باعث این وضع زندگی او نیست و این شخص با این افکار منفی این وضعیت را برای خود ایجاد کرده است .

در این پست برای شما جملات تاکیدی مثبتی را آماده کرده ایم که شما در کنار درمان توسط پزشک متخصص به سلامتی و تندرستی و حال خوب و با تکرار جملات تاکیدی در روز  و تجسم سلامتی ما به حال خوب دست میابیم و همین حال خوب و تجسم و جملات تاکیدی سلامتی باعث تغییر در روحیات و ایجاد سلامتی در ما می شود .

شاید بگویید مگر میشود با فکر و تکرار به سلامتی و حال خوب دست یافت باید گفت ذهن ما بین فعالیت فیزیکی و فکر به آن کار تفاوتی نمی بیند .

همین لحظه به یک لیمو ترش یا لواشک فکر کنید که در دهان خود گذاشته اید و به آن فکر کنید و ترشی آن را در دهان حس کنید میبینید که بزاق دهان شما ترشح شده است و الان متوجه شدید که ذهن ما فرقی بین فعالیت فیزیکی و فکری ما نمی بیند .

چند نمونه جمله تآکیدی در زمینه جذب سلامتی و تندرستی :

۱ ) حال من عالیه

۲ ) من سالم و تندرست هستم .

۳ ) من بهبود می یابم .

۴ ) وضعیت سلامتی من هر لحظه بهتر و بهتر می شود .

۵ ) من لحظه به لحظه سلامت تر می شوم .

۶ ) من سرشار از سلامتی هستم .

۷ ) من تک تک اعضای بدنم را دوست دارم .

۸ ) من یک جذب کننده سلامتی هستم .

۹ ) من سلامت هستم .

۱۰ ) خدایا برای نعمت سلامتی و تندرستی سپاسگذارم .

می توانید جملات تاکیدی برای تک تک اعضای بدن خود بنویسید و تکرار نمایید .

مثال :

قلب عزیزم دوستت دارم تو سالم و سلامتی

معده ی عزیزم دوستت دارم تو سالم و سلامتی

در پایان از شما می خواهیم برای مشاهده تآثیر جملات مثبت و تاکیدی جملات مورد نظر بر اساس خواسته خود را روزانه در چند نوبت تکرار نمایید و تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم به شما در این زمینه یاری نماییم .

یک نظر

 1. مینا فشکی پاسخ

  با سلام و احترام
  این جملات برای دیگران هم کارساز است یعنی اگه من برای عزیزی که بیماری رو داره جملات رو تکرار کنم موثر می‌باشد و کاینات پاسخ می‌دهد .

  1. مستر انگیزشی نویسنده پاسخ

   سلام دوست عزیز :
   انشالله و باید خود فرد سلامتی را تجسم نماید و حس و نگرش ایشان سلامتی باشد . و انشالله بزودی به سلامتی کامل دست یابند .
   روز زیبایی داشته باشید .

 2. رضا جوان زاده پاسخ

  سلام وقت بخیر من یه بنده خدایی گوشمو تابوند بعضی وقتا درد میگیره میتونم با عبارت تاکیدی خویش کنم؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *