تاریخ امروز۶ خرداد ۱۴۰۳

جملات تاکیدی مثبت روزانه

شاید باورش سخت باشه ولی در واقع ما با افکار و باورهای خود چه مثبت و چه منفی یک فرکانس به جهان هستی ارسال می کنیم و جهان هستی توجهی نمی کند که آن فکر و اندیشه و کلام مثبت باشد یا منفی و جهان هستی از همان طیف مقدار بیشتری برای ما می فرستد پس بیایید از امروز تصمیم بگیریم مثبت اندیش شویم و زندگی زیباتری برای خود و دیگران رقم بزنیم  .

تکرار جملات تاکیدی مثبت در زندگی باعث افزایش کارآیی ذهن می گردد و برای اینکه افکار مثبت به ذهن ما متصل شوند ، به غیر از جلوگیری از رسیدن افکار منفی به ذهن باید همیشه به تکرار جملات تاکیدی مثبت بپردازیم .

مثلآ فردی که همیشه از بیماری , فقر , سختی زندگی و وام و …  صحبت می کند و به این موارد فکر می کند . خود او مقدار بیشتری بیماری ,  فقر و بدشانسی و خستگی را به سوی خود جذب می نماید و فرد دیگری باعث این وضع زندگی او نیست و این شخص با این افکار منفی این وضعیت را برای خود ایجاد کرده است .

.

.

جملات تاکیدی مثبت روزانه :

۱ ) من انسان با ارزشی هستم  .

۲ ) زندگی من سرشار از عشق و زیبایی است .

۳ ) من هر روز از هر جهت بهتر و بهتر می شوم .

۴ ) من شاداب و پر انرژی هستم .

۵ ) من آهنربای جذب موفقیت هستم .

ه من روز به روز موفق تر می شوم .

۶ ) جسم من لحظه به لحظه سلامت تر می شود .

۷ ) من در رفاه و آرامش زندگی می کنم .

۸ ) خدایا برای تک تک نعمت های بیکرانت سپاسگزارم .

در پایان از شما می خواهیم برای مشاهده تآثیر جملات مثبت و تاکیدی جملات مورد نظر بر اساس خواسته خود را روزانه در چند نوبت تکرار نمایید و تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم به شما در این زمینه یاری نماییم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *