تاریخ امروز۶ خرداد ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز شانزدهم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

تمرین امروز درباره ی معجزه ی شکرگزاری برای رسیدن به سلامتی طراحی شده است تا با استفاده از آن سلامتی و شادابی در وجود شما افزایش پیدا کند.

زمانی که نوعی بیماری یا شرایط خاصی در بدن شما به وجود می آید، قابل درک است که نسبت به آن احساسات منفی مثل ترس، نگرانی و ناامیدی در شما به وجود آید. ولی باید بدانید احساسات بد نه تنها سبب بهبودی و سلامتی شما نمی شود، بلکه تاثیرات منفی روی بدن شما می گذارد، حتی ممکن است سلامتی شما بیشتر به خطر بیفتد. بنابراین برای این که سلامتی خود را به دست آورید باید احساسات منفی را از خود دور کرده و احساسات مثبت را جایگزین کنید و از نیروی شگفت انگیز قدرشناسی استفاده نمایید.

افراد زیادی نسبت به ظاهر فیزیکی خود احساس بدی دارند و از آن ناراضی هستند، متاسفانه باید بگوییم این افکار و احساسات نیز جریان سلامتی را کاهش می دهد؛ هنگامی که شما چیزی را در بدن خود دوست ندارید و از آن شکایت می کنید به این معنی است که نسبت به بدن خود قدردان و شکرگزار نیستید.

همان طور که می دانید طبق قانون جذب گلایه و شکایت درباره ی چهره و شرایط بدنی باعث می شود موارد بیشتری برای شکایت کردن پدیدار شود، در نتیجه این رفتارها سلامتی را به مخاطره می اندازد. چون هرکس نسبت به جسم و سلامتی خود شکرگزار نباشد، هرچیزی که دارد از او پس گرفته خواهد شد. اما برعکس هرکس بابت ظاهر و سلامتی جسمی خود شکرگزار باشد، سلامتی و شادابی بیشتری به او اهدا خواهد شد.

امکان دارد شما اکنون دچار یک بیماری باشید و رنج و سختی زیادی را به دوش بکشید، ما به شما این نوید را می دهیم که اگر در حال خواندن این مقاله هستید مطمئن باشید سلامتی خود را به دست خواهید آورد. اگرچه زمانی که مریض هستید و درد دارید داشتن حس شکرگزاری بسیار دشوار است؛ اما حتی قدرشناسی اندک سبب افزایش جریان سلامتی کامل به سوی شما خواهد شد.

تمرین امروز درباره ی معجزه ی شکرگزاری برای رسیدن به سلامتی طراحی شده است تا با استفاده از آن سلامتی و شادابی در وجود شما افزایش پیدا کند. برای محقق شدن این موضوع رویکردی سه مرحله ای مورد استفاده قرار می گیرد تا روند سلامتی و بهبودی در شما سریع تر اتفاق بیفتد.

.

سپاس گزاری و معجزه آن در سلامتی :

۱ – ابتدا موهبت های خود را بشمارید. فهرستی از ده موهبت خود تهیه کنید و بنویسید به چه دلیل بابت آن ها سپاسگزار هستید سپس لیست خود را از اول بخوانید و در پایان هر گزینه سپاسگزارم را سه بار تکرار کنید ؛ و تا جایی که می توانید برای موهبت هایی که دارید احساس قدردانی داشته باشید.

۲ – به سه موقعیتی فکر کنید که به خاطر داشتن سلامتی در طول زندگی، خود را در رفیع ترین قله ی دنیا احساس می کردید سپس برای آن ها شکرگزار باشید.

۳ – به پنج مورد از سیستم ها و ارگان های بدن خود بیندیشید که از سلامت خوبی برخوردار هستند ، سپس بابت هریک از آن ها شکرگزاری کنید.

۴ – به یک قسمت از بدنتان که می خواهید بهبود پیدا کند فکر کنید، سپس یک دقیقه زمان بگذارید و خود را در شرایط ایده آل سلامتی تصور کنید و برای داشتن این شرایط ایده آل سپاسگزاری کنید.

۵ – قبل از آن که بخوابید افکار خود را روی بهترین رخدادهای طول روز متمرکز کنید و بابت آن ها سپاسگزارم را بر زبان بیاورید.

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *