تاریخ امروز۳۰ تیر ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز دوازدهم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

 هر یک از ما باید با قدرشناسی عمیق به آن هایی فکر کنیم که شعله ی درونی ما را زنده و روشن نگه می دارند.

گاهی اوقات نور ما به خاموشی می رود و با درخشندگی فرد دیگری مجدد روشن می شود. هر یک از ما باید با قدرشناسی عمیق به آن هایی فکر کنیم که شعله ی درونی ما را زنده و روشن نگه می دارند.

برای همه ی ما پیش آمده که در لحظاتی خاصی از زندگی به کمک فردی نیاز داشته ایم و در آن موقعیت از دیگران کمک، حمایت و راهنمایی مورد نیاز خود را دریافت کرده ایم. گاهی اوقات افراد دیگری با دلگرمی ها، تشویق ها و حضور به موقع خود زندگی ما را دچار تغییر و تحول مثبتی می کنند. پس از مدتی زندگی روال طبیعی خود را در پیش می گیرد و ما آن لحظاتی را که دیگران زندگی ما را تغییر داده اند را فراموش می کنیم، یا تاثیر آن ها را کاملا از یاد می بریم.

ولی مدت ها بعد که به زندگی خود نگاه می کنیم، متوجه می شویم که آن ها چه نقش مهمی در زندگی ما داشته اند و چگونه زندگی ما را به شکل فوق العاده ای دگرگون کرده اند. ممکن است این فرد مربی، معلم، پدر، مادر، پرستار، برادر و خواهر، عمه، دایی یا هرکس دیگری باشد. شاید هم دکتر یا بهترین دوستتان!

ممکن است همان کسی باشد که شما را به همسرتان معرفی کرده، یا این که شما را با موضوعی آشنا کرده که تبدیل به زمینه ی مورد علاقه برای فعالیت های فعلی تان شده است. حتی می تواند شخصی باشد که او را نمی شناسید و خیلی کوتاه و ساده در زندگی شما ظاهر شده، اما تاثیرات اساسی و بزرگی روی زندگی شما اعمال کرده است.

اگر مادرتان عشق به مطالعه ی کتاب و کمک به دیگران را در شما برانگیخته است و سبب شده مسیر زندگی تان به شکل محسوسی عوض شود، آن گونه که شایسته است بابت آن قدردان و سپاس گزار باشید. اگر پدرتان شما را جوری ترتیب کرده که همواره با ادب و موقر باشید و به نحوی شایسته و مثبت سخن بگویید، با این کار خود درواقع بهترین هدیه را به شما بخشیده است. حتی اگر دیگر زنده نیست از او به خاطر تاثیرات مثبتی که بر شما و زندگی تان گذاشته سپاسگزار باشید.

امروز شما به افرادی فکر خواهید کرد که زندگی شما را به شکل مثبتی دستخوش تغییراتی مثبت کرده اند. مکانی خلوت پیدا کنید و به انسان خاصی بیندیشید که زندگی شما را به شیوه ای خاص تحت تاثیر قرار داده اند. زمانی که سه نفر را برگزیدید با فرض این که آن ها همین الان رو به روی شما قرار دارند، با تک تک آن ها به گفتگو بپردازید و به آن ها بگویید چرا شما از آن ها سپاس گزار هستید و آن ها با رفتارها و اقدامات خود چگونه زندگی شما را تحت تاثیر قرار داده اند.

 

.

انسان های توانمندی که تحول ایجاد کرده اند

 ۱ – گام های یک تا سه را در تمرین روز اول تکرار کنید.

۲ – موهبت های خود را بشمارید. فهرستی از ۱۰ موهبت خود تهیه کنید و دلیل این که بابت آن ها سپاس گزار هستید را بنویسید. لیست خود را از ابتدا بخوانید و در پایان هر مورد کلمه سپاس گزارم را سه مرتبه تکرار کنید و تا آنجایی که می توانید بابت موهبت های خود احساس قدرشناسی داشته باشید.

۳ – مکانی آرام و ساکت پیدا کنید و نام سه نفر را که سبب ایجاد تغییری بزرگ و مثبت در زندگی شما شده اند را روی کاغذ یادداشت نمایید.

۴ – از تک تک افراد نوشته شده در لیست با ذکر دلیل، دقیقا با تصور این که روبه روی شما قرار دارند تشکر کنید و به آن ها بگویید که چه تغییری در زندگی شما ایجاد کرده اند.

۵ – قبل از آن که بخوابید افکار خود را متمرکز کرده و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین پیشامدی که در طول روز برایتان اتفاق افتاده بر زبان آورید.

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *