تاریخ امروز۳۰ تیر ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز هفتم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

هر موقعیت منفی که پیش می آید به دلیل عدم سپاسگزاری به مدت طولانی است . خواه این موقعیت های منفی قرار گرفتن در یک رابطه پردردسر باشد خواه در بیماری و مشکلات شغلی نمود پیدا کند.

چنانچه ما بابت چیزهایی که در زندگی مان داریم قدردان و سپاسگزار نباشیم ، به شکل ناخودآگاه وجود آن ها را تضمینی و همیشگی فرض می کنیم، و همیشه مهیا دانستن چیزها سرآغاز پیشآمدهای منفی است! به این دلیل که بابت وجود آن ها سپاسگزار نیستیم ، کارایی نیروی شکرگزاری را متوقف می کنیم . همان گونه که قدردان بودن سبب موفقت در زندگی می شود، تضمین دانستن چیزهای مختلف نیز سبب کند شدن سرعت پیشرفت و گاهی نیز عدم موفقیت در زندگی ما خواهد شد.

آیا برای سلامتی و تندرستی خود سپاسگزار هستید ؟ یا تنها زمانی متوجه این نعمت بزرگ می شوید که به بیماری دچار می گردید؟ آیا بابت شغل و درآمدی که دارید شکرگزاری می کنید یا زمانی که به مشکل برمی خورید متوجه می شوید که چه شغل ارزشمندی داشته اید ؟ آیا هر روز برای نعمت نفس کشیدن و فرصتی دیگر برای زندگی کردن شکرگزار هستید؟ یا آن را امری بدیهی و پیش پا افتاده فرض می کنید ؟

تضمینی دانستن همه چیز، به شکایت کردن ، بروز افکار و اتفاقات منفی منتهی می گردد. به همین دلیل طبق قانون جذب وقتی شکایت می کنید ، موارد بیشتری برای شکایت و انتقاد کردن در زندگی خواهید یافت .

برای مثال اگر نسبت به آلودگی هوا، مدیر ، همسرتان ، آشنایان ، قرار گرفتن در ترافیک ، منتظر بودن در صف ها، صورت حساب ها، وضعیت اقتصادی و … شکایت داشته باشید  به این معنی است که شما فردی شکرگزار نیستید و با ابراز این شکایت ها در حال پشت پا زدن به زندگی زیبا و رویایی خود هستید.

اکنون می دانید که انتقاد، شکایت کردن، بر زبان آوردن کلمات منفی و تضمینی دانستن چیزهای مختلف می تواند از بروز پیشآمدهای خوب و مثبت در زندگی شما جلوگیری کند و متوجه شدید هنگامی که در زندگی کاری به درستی پیش نمی رود، به این معنی است که شما به صورت غیرعمدی و ناخواسته به قدر کافی سپاسگزار و قدرشناس نبوده اید.

وقتی به حد کافی شکرگزار باشید، انرژی های منفی را از خود دور می کنید، کسی را سرزنش نمی کنید، ناراحت نمی شوید، غر نمی زنید ، و به طور کلی احساسات منفی نخواهید داشت بنابراین اگر در موقعیت بدی قرار دارید با کمک نیروی شکرگزاری طولی نمی کشد که آن را تغیر خواهید داد.

کافی است در موقعیت های منفی به دنبال دلایلی برای شکرگزار بودن بگردید اصلا مهم نیست وضعیت در چه حدی و تا چه اندازه بد است شما همواره می توانید دلیلی برای قدرشناسی پیدا کنید ، مخصوصا زمانی که بدانید قدرشناسی تان شما را به شیوه ای شگفت انگیزی از وضعیت بد رهایی می دهد.

 

یک راهکار عالی برای اجتناب از منفی بودن :

 ۱ – گام های یک تا سه را در تمرین روز اول تکرار کنید.

۲ – گام های یک تا سه را از تمرین شماره یک مرور کنید. موهبت های خود را بشمارید. فهرستی از ۱۰ موهبتی که دارید بنویسید و پس از خواندن هریک از آن ها علت قدرشناسی تان را نسبت به آن بنویسید، سپس لیست را از اول بخوانید و برای هر موهبت سه بار بگویید سپاسگزارم و احساس قدرشناسی داشته باشید.

۳ – یک مشکل یا موقعیت منفی که به شدت قصد تغییر آن دارید را در زندگی خود انتخاب کنید.

۴ – لیستی از ۱۰ موردی که بابت آن سپاسگزار هستید، و به آن مشکل مربوط است تهیه کنید.

۵ – در پایان لیست خود بنویسید: سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم به خاطر ثبات قدم، عزم و اراده ای که دارم.

۶ – سعی کنید امروز را بدون گفتن جملات منفی به پایان برسانید. و اگر متوجه شدید که فکر یا جمله ای منفی در ذهن و یا زبانتان ساخته شده، به سرعت آن را متوقف کنید و بگویید، بابت ……….. بسیار سپاسگزارم.

پیش از آن که بخواب، افکار خود را متمرکز کنید. و کلمه ی سپاسگزارم را برای بهترین اتفاقی که در طول روز برایتان رقم خورده بر زبان آورید.

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

 

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *