تاریخ امروز۳۰ تیر ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز چهارم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

هر ساعتی از صبح که روزتان را آغاز کردید ، نعمات الهی که در اختیار دارید را به یاد آورید و حتی میتوانید فهرستی از آنها تهیه کنید و دفترچه یادداشت روزانه بهترین گزینه است.

 ۱- گام های یک تا سه را در تمرین روز اول تکرار کنید.

موهبت های خود را برشمارید . لیستی بنویسید از ده موهبتی که به شما ارزانی شده و در پایان هر مورد سه بار کلمه ی سپاسگزارم را بگویید و تا آنجا که می توانید حس سپاسگزاری داشته باشید.

۲- روی یک تکه کاغذ یا کارت، جمله ی زیر را با خط درشت بنویسید :

هدیه سلامتی مرا زنده نگه داشته است.

۳- کارت یا کاغذتان را درجایی بگذارید که امروز بتوانید در ساعت های مختلف آن را ببینید.

۴- در دست کم چهار موقعیت متفاوت ، جمله را به آرامی و آرامش بخوانید و تا آنجا که می توانید برای هدیه ی ارزشمند سلامتی تان احساس قدرشناسی داشته باشید.

۵- امشب ، پیش از به خواب رفتن، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین اتفاقی که در طول روز برای تان رُخ داده بگویید.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

 

به یاد داشته باشید که وقتی به علت قدرشناسی تان فکر می کنید، آن گاه قدرشناسی را شدیدتر احساس خواهید کرد و هرچه احساس تان عمیق تر باشد آن گاه، نتایج جالب آن را سریع تر و بیشتر در سلامت تان خواهید دید.

 

به ران ها و پاهای خود بیندیشید آنها وسیله ی اصلیِ جابجایی در زندگی شما هستند و به تمام کارهایی فکر کنید که با پاهاتان انجام می دهید :

حفظ تعادل ، نشستن ، برخاستن و ایستادن ، رفتن به حمام ، رفتن به آشپزخانه برای نوشیدن آب و رفتن به سوی اتومبیل تان . پاها شما را به سوی مغازه ها، به خیابان ها ، به فرودگاه و به سوی ساحل می برند . تواناییِ راه رفتن، به ما آزادیِ لذت بردن را از زندگی می دهد. پس بگویید  :

به خاطر پاهایم سپاس گزارم و به راستی از پاهاتان سپاس گزار باشید.

به بازوها و دست هاتان فکر کنید و اینکه در طول روز چند چیز را برمی دارید و توی دست تان نگه می دارید. دست ها مهم ترین وسیله ی شما در زندگی هستند و آنها در هر روز و بی وقفه مورد استفاده قرار می گیرند . دست ها این امکان را به شما می دهند که بنویسید ، غذا بخورید ، یک تلفن یا کامپیوتر را بگیرید ، لباس بپوشید ، به حمام بروید ، اشیا را بردارید و نگه شان دارید و با آن ها کارهای مختلف انجام بدهید . بدون استفاده از دست شما به دیگران وابسته می شوید بنابراین به خاطر دست ها ، بازوها و انگشت هاتان سپاسگزار باشید.

حس پویاییِ خود را در نظر بگیرید ، این حس به شما کمک می کند تا شمیم خوش زندگی را حس و تجربه کنید :

بوی گل ها ، عطرها و ادکلن ها، شام در حال پختن ، آتش شعله ور در یک شب زمستانی ، هوا در یک روز تابستانی ، بوی چمن اصلاح شده و بوی زمین باران خورده . پس بخاطر حس بویاییِ خارق العاده تان بگویید :  سپاسگزارم.

به چشمان خود فکر کنید ، که به شما اجازه می دهد تا چهره ی افرادی را ببینید که دوست شان دارید ، کتاب و روزنامه و ایمیل بخوانید و به تماشای تلویزیون بنشینید و از دیدن مناظر زیبای طبیعت لذت ببرید و راه تان را در زندگی ببینید . برای مدت یک ساعت چشم بندی را روی چشمان تان ببندید و سعی کنید کارهایی را انجام دهید که به طور معمول انجام می دادید ، در این حالت شما قدر چشمان تان را خواهید دانست. پس بخاطر چشم هاتان که به شما تواناییِ دیدن می بخشند ، بگویید: سپاسگزارم.

سپس، یک کارت یا کاغذ بردارید، و روی آن با حروف درشت بنویسید :

هدیه ی سلامتی مرا زنده نگه داشته است .

 

کارت را امروز با خودتان نگه دارید و جایی بگذاریدش که مطمئن باشید آن را می بینید. اگر میزکار دارید، آن را درست پیش روی خود قرار دهید. اگر راننده هستید آن را توی ماشین یا تریلی تان بگذارید که بتوانید همواره آن را ببینید، اگر بیشتر وقت ها در خانه هستید، آن را در محلی یا جایی بگذارید که وقتی برای شستن دستان تان می روید ببینیدش یا آن را در نزدیکی تلفن تان بگذارید. به هر حال آن را در محلی قرار دهید که همیشه یادداشت هایتان را آنجا می گذارید.

.

 

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *