تاریخ امروز۲۸ خرداد ۱۴۰۳

فایل صوتی جملات تاکیدی افزایش اعتماد به نفس

هر فردی دارای یک سری نقاط مثبت و مهارت های خاصی است که او را از دیگران متمایز می کند . پس چرا برخی افراد دارای اعتماد به نفس کمتری نسبت به دیگران هستند و خود را باور ندارد و ریشه این عدم خود باوری کجاست . برای ایجاد تغییر و افزایش اعتتماد به نفس چه کارهایی را باید انجام داد .

شکل گیری اعتماد به نفس به دوران کودکی هر فردی باز می گردد و اگر فردی بدون اعتماد به نفس و خود باوری این دوران را بگذراند در تمامی مراحل زندگی در آینده دچار مشکل می گردد . پس رفتار دیگران با کودک در کودکی نقش بسیار مهمی در میزان اعتماد به نفس و آینده هر فردی دارد .

اعتماد به نفس یعنی اینکه فرد به توانایی خود باور داشته باشد و به زبان ساده می توان گفت توانایی انجام کار بدون توجه به نظر دیگران و با اعتماد به نفس یکی از موارد مثبت و تعیین کننده موفقیت هر فردی می باشد . هر فردی دارای یک سری نقاط مثبت و مهارت های خاصی است که او را از دیگران متمایز می کند . پس چرا برخی افراد دارای اعتماد به نفس کمتری نسبت به دیگران هستند و خود را باور ندارد و ریشه این عدم خود باوری کجاست . برای ایجاد تغییر و افزایش اعتتماد به نفس چه کارهایی را باید انجام داد .

شکل گیری اعتماد به نفس به دوران کودکی هر فردی باز می گردد و اگر فردی بدون اعتماد به نفس و خود باوری این دوران را بگذراند در تمامی مراحل زندگی در آینده دچار مشکل می گردد . پس رفتار دیگران با کودک در کودکی نقش بسیار مهمی در میزان اعتماد به نفس و آینده هر فردی دارد . فردی که اعتماد به نفس پایینی دارد همواره خود را ضعیف و بی اراده می بیند و همه را برتر از خود دیده و برای هر کاری نیاز به تآیید و نظر دیگران می ماند .این افراد می توان گفت برای نظر دیگران زندگی می کنند و به توانایی خود ایمان نداشته و افرادی گوشه گیر و منزوی هستند و نمی توانند توانایی های خود را به دیگران اراِیه دهند و فرصت های زیاد شغلی و ازدواج و در خیلی از موارد برای عدم اعتماد به نفس از دست می دهند .

در این پست برای شما جملات تاکیدی مثبتی را به صورت فایل صوتی تهیه و ضبط نموده ایم و شما عزیزان می توانید این فایل انگیزشی را با گوشی های هوشمند , تبلت و حتی در اتومبیل همیشه گوش دهید و تکرار نمایید .

.

.

در پایان از شما می خواهیم برای مشاهده تآثیر جملات مثبت و تاکیدی جملات مورد نظر بر اساس خواسته خود را روزانه در چند نوبت به این فایل صوتی گوش داده و تکرار نمایید و تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم به شما در این زمینه یاری نماییم .

یک نظر

 1. Royal CBD پاسخ

  Good day! I know this is kind of off topic but I was wondering
  which blog platform are you using for this site?
  I’m getting tired of WordPress because I’ve had issues with hackers and I’m looking at options for another platform.

  I would be fantastic if you could point me in the direction of
  a good platform.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *