تاریخ امروز۳۰ تیر ۱۴۰۳

آشنایی با فرشته ها و نحوه نامه نوشتن به آن ها

در این مطلب در کنار چهار فرشته معروف جبرئیل ، میکائیل ، اسرافیل و عزرائیل با فرشته هایی دیگری آشنا شوید که از سوی خدا برای بوجود آوردن زندگی بهتر آمده اند .

نامه نوشتن به فرشته ها در کتاب از دولت عشق نوشته خانم کاترین پاندر آمده است و زمانی که نامه به فرشته می نویسید بهتره نام کامل شخص یا خودتون را کامل بنویسید .

تفکر مثبت و نامه نوشتن فقط برای موارد مثبت کارساز هست که موجب خیر و برکت باشه و برای موارد منفی عملی نبوده و اگر برای این موارد استفاده گردد اتفاق های منفی به سمت خود شما جذب خواهد شد .

نامه نوشتن به فرشته ها در کتاب از دولت عشق نوشته خانم کاترین پاندر آمده است و زمانی که نامه به فرشته می نویسید بهتره نام کامل شخص یا خودتون را کامل بنویسید .

و هیچ وقت از فرشته خود و دیگران نخواید که باعث آزار و اذیت دیگران شوندو فرشته ها که ضمیر برتر ما هستند به این درخواست ها توجهی نمی کنند .

تفکر مثبت و نامه نوشتن فقط برای موارد مثبت کارساز هست که موجب خیر و برکت باشه و برای موارد منفی عملی نبوده و اگر برای این موارد استفاده گردد اتفاق های منفی به سمت خود شما جذب خواهد شد .

جرمیل :

یکی از فرشتگانی است که وظیفه اش کمک به ایجاد تغیرات مثبت در زندگی آدم هاست این فرشته به کمک انسان هایی می رود که قصد تغییر و دگرگونی در زندگی شان را دارند طوری که جرمیل به کمک عواطف و احساسات آدم ها می رود و به آنها کمک می کند تا دیگران را راحت تر ببخشند و نام جرمیل برگرفته از رحمت خداوند است.

هانیل :

هانیل فرشته ای است آبی رنگ و موافق با طبع لطیف زنانه این فرشته،ملکی  است که خداوند او را در دنیا مامور رسیدگی به امور زنان کرده است هانیل همراه همیشگی زنان و دختران است و حتی در مواقع دشواری مثل به دنیا آوردن فرزند به کمک خانم هایی می آید که قرار است از این به بعد مادر باشند.

اسماعیل :

اسماعیل فرشته ای است که در آسمان جای دارد چیزی که در روایات درباره اسماعیل ذکر شده این است که هر وقت  هر بنده ای هفت بار بگوید«یا ارحم الراحمین» اسماعیل به او پاسخ خواهد داد که خداوند ارحم الراحمین است و صدایش را شنیده است و حالا وقت این است که حاجتش را طلب کند.

ظهلیل :

فرشته ای است که خداوند او را در کنار مزار  پیامبر قرار داده است و او را موکل قرار داده تا هرکس که برای او سلام و صلواتی می فرستد او هم در جواب سلام و صلوات پیامبر به او پاسخ دهد.

شموئل :

فکرش را بکنید که آدم ها اگر بدانند در مواقع نگرانی و اضطراب از طرف خداوند فرشته ای را در کنارشان دارند که وظیفه اش برطرف کردن نگرانی انسان هاست کمتر دچار تشویش و اضطراب های معمول زندگی روز مره خودشان می شوند فرشته ای که وظیفه اش ایجاد صلح و مهربانی میان آدم های دنیاست و در شرایط سخت به کمک آنها می آید.نام شموئل یعنی کسی که می تواند خدا را ببیند.

آریل :

این فرشته ای است که بیشتر در امور دنیوی و مادی کمک حال آدم هاست و به آدم ها در تامین نیازهایی مثل امنیت، به دست آوردن پول و مایحتاج کمک می کند نام این فرشته به معنای«شیر خدا»است.

راحیل :

راحیل بیشتر ما را به یاد نام دخترانه ای می اندازد که فکر می کنیم این اسم فقط نام همسر یعقوب پیامبر و مادر حضرت یوسف بوده است. اما در کنار همه این ها باید گفت که راحیل یکی از فرشتگان بهشتی است که در بلاغت هیچ فرشته ای به پای او نمی رسد.

جوفیل :

در کنار همه فرشته ها این فرشته کارش این است که بی نظمی ها و موقعیت های بد و منفی زندگی انسان ها را برطرف می کند. پس در مواقع شلختگی و آشفتگی ذهنی تان به این فکر کنید که شما فرشته ای را در کنارتان دارید که کارش زیبایی و نظم دادن به افکار و محیط شماست در بعضی منابع وی را سوفیل نیز نامیده اند نام سوفیل برگرفته از زیبایی خداوند است.

راگول :

این فرشته وظیفه اش چیزی نیست جز ترمیم رابطه های بین آدم ها این فرشته در روابط بین آدم ها هماهنگی ایجاد می کند و سوء تفاهم بین آدم ها را برطرف می سازد فرشته ای که شاید این روزها بیش از پیش به حضورش در روابط روزمره مان احتیاج داشته باشیم.

جبرئیل :

جبرئیل در بین فرشته ها شاید نام آشناترین فرشته ای باشد که نامش را شنیدیم اما نکته جالب توجه درباره جبرئیل اینجاست که این فرشته در کنار اینکه فرشته وحی شناخته می شود فرشته ای است که حامی پیام آوران است .

برای هر خواسته و مشکل می توانید از فرشته مربوط به آن کمک بگیرید .

فرشته ثروتنگهبانکارعشقزناشوییتوانگریسلامتیبخشش و …….

.

.

نمونه نامه نوشتن به فرشته :

به فرشته …….. اسم شخص مورد نظر ……

موضوع خواسته ( مثال : ازدواج )

متن درخواست …..

فرشته نگهبان عزیز لطفآ با قدرت الهی که داری من رو در این کار یاری کن

سپاسگزاری از خداوند و فرشته

در پایان از شما می خواهیم برای مشاهده تآثیر بهتر , روزانه در چند نوبت اقدام به شکرگزاری نمایید و تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم به شما در این زمینه یاری نماییم .

یک نظر

  1. nzy پاسخ

    چقد مسخرع.😂
    من خودم زندگی آدمای موفقع زیادی رو مطالعه کردم اما هیچکدومشون از نوشتن نامه به فرشتع ها چیزی نگفتن همش باباور وتلاش هست کع تونستن انسان های موفقی باشن..
    آخه یکی بیاد به من بگه کدوم آدم موفق وثروتمند با نامه نوشتن به فرشته ها ثروتمند وموفق شدع ..
    نه شما فقط فقط یه نفروو نام ببر من حرفمو پس میگیرم وبه نامه نوشتن به فرشته ها ایمان پیدا میکنم🤦‍♀️😂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *