تاریخ امروز۲۸ خرداد ۱۴۰۳

باور داشته باش بهش میرسی

سلام خدمت دوستان و همراهان همیشگی مستر انگیزشی امروز می خوام در خصوص باور با شما عزیزان صحبت کنم در زندگی آن چیزهایی را که می خواهیم به ما داده نمیشود اگر به آن باور نداشته باشیم و برای رسیدن به آن اشتیاق و ارتعاش مثبت به آن خواسته ارسال نکنیم .

همه‌ ما در لحظاتی از زندگی احساسات خاصی را تجربه می‌کنیم که باعث می‌شود ارتعاش منفی یا مثبت به جهان هستی ارسال نماییم و در همین لحظه قانون باور وارد عمل شده و به ارتعاش ما پاسخ مشابه می‌دهند.

شما باید هر روز به خواسته خود فکر کنید و ارتعاش مثبت و خواستن آن چیز را به جهان هستی ارسال نمایید و تا زمانی که باور نداشته باشی که تو لایق آن چیز هستی آن خواسته وارد زندگی تو نمیشود و به عبارت دیگر هر چیزی را که به آن فکر می کنیم و روی آن تمرکز می کنیم و روی آن انرژی می گذاریم چه آن فکر و خواسته مثبت یا منفی باشد به آن می رسیم .

همه‌ ما در لحظاتی از زندگی احساسات خاصی را تجربه می‌کنیم که باعث می‌شود ارتعاش منفی یا مثبت به جهان هستی ارسال نماییم و در همین لحظه قانون باور وارد عمل شده و به ارتعاش ما پاسخ مشابه می‌دهد.

بطور مثال : روزهایی که صبح زود با حس و حال بد از خواب بیدار می‌شوید و ارتعاش منفی را از خود ارسال می کنید در همین لحظه قانون باور به ارتعاشی که ارسال کرده اید پاسخ می‌دهد و وقایع بد و مشابه ارتعاش منفی شما تا پایان روز برای شما پدیدار می شود .

به این صورت که از جای خود که بلند میشوی ، پای تو به لبه میز می‌خورد ، دستت را با آب جوش کتری می‌سوزانی ، ساعت‌ ها در ترافیک و پشت چراغ قرمز معطل می‌مانی و هزاران اتفاق ناخوشایند دیگر که باعث می‌شوند با خود بگویی کاش در تخت‌ خواب می‌ماندم و اصلاً بیدار نمی‌شدم.

.

.

از الان شروع کن به سپاس گذاری بابت نعمت هایی که خداوند مهربان بهت داده و موزیک آرام بخش گوش کن , ورزش کن نمیخواد بری باشگاه یا هزینه بالا بدی می تونی پیاده روی کنی و به اهداف و آرزوهات و خواسته هات فکر کن و تجسم کن به اون ها رسیدی و لذت ببر از داشته هات و ارتعاش مثبت به جهان هستی ارسال کن و شاهد تغییر حس و حالت و ورود خواسته هات به زندگیت باش .

خودت رو دست کم نگیر تو یکی از بهترین و با ارزش ترین آفریده های خدا هستی و به خودت افتخار کن و هر روز به خودت بگو :

من خودم رو دوست دارم , من خدای خودم رو دوست دارم

من با ارزشم , من توانمندم , من پر انرژی هستم , من شاداب هستم , من موفق هستم 

و در پایان از شما میخواهم ما را در اینستاگرام و تلگرام با نام   MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *