تاریخ امروز۳۰ تیر ۱۴۰۳

تابلوی تجسم چیست

تابلوی تجسم کمک می کند تا بتوانید با کمک قانون جذب تصویر سازی ذهنی کرده و فرکانس ذهنی قدرتمندی  برای جذب خواسته خود به سوی جهان هستی بفرستید . و تابلوی تجسم یکی از تکنیک های عالی در قانون جذب می باشد .

در تابلوی تجسم شما آینده خود را مشاهده می کنید و بسیاری از افراد موفق جهان برای خود یک تابلوی تجسم ساخته بوده اند و آینده خود را سال ها قبل برنامه ریزی کرده بوده اند .

تابلوی تجسم یکی از روش های موثر در رسیدن به خواسته و یکی از انگیزش ترین مباحث در قانون جذب می باشد و شما می توانید براحتی با توجه به خواسته و آرزوی خود تابلوی تجسم مختص خود را بسازید .

تابلوی تجسم  تصویری از آینده شماست که نشان میدهد آینده شما چطور خواهد بود. تا این زمان بسیاری از افراد از تابلوی تجسم به طور موثر و مفید استفاده کرده اند و حالا نوبت شماست. شما هم باید سعی کنید از آن استفاده کنید البته اگر بخواهید و تمایل و باور داشته باشید.

در تهیه تابلوی تجسم باید خواسته ها و آرزو های خود را دقیق مشخص نمایید و خیلی از افراد نمیدانند که از زندگی چه می خواهند شما در تابلوی تجسم می توانید اهداف و خواسته های خود را دقیق مشخص نمایید .

برای نمونه یک تابلوی تجسم برای شما آماده کردیم با توجه به فردی که خواسته های زیر را دارد و شما باید بر اساس آرزو و خواسته های خود تابلوی تجسم خود را تهیه نمایید و روزانه به ان نگاه کرده و خود را در آن خواسته تجسم کنید .

+ من روز به روز به اتومبیل ولستر لیمویی مورد علاقه ام نزدیک تر می شوم .

+ من به یک سفر رویایی می روم .

+ من به خانه رویایی ام می رسم .

+ من ثروتمندم و هر روز به روز ثروتمند تر می شوم .

.


.

می توانید تابلوی تجسم خود را تهیه نمایید .

در پایان از شما می خواهیم برای مشاهده تآثیر تابلوی تجسم روزانه روزانه در چند نوبت اقدام به مشاهده آن و تجسم خود در آن خواسته نمایید و در مقالات بعدی بیشتر در این زمینه برای شما توضیح خواهیم داد و روش درست کردن تابلوی تجسم را آموزش خواهیم داد . تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم به شما در این زمینه یاری نماییم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *