تاریخ امروز۳۰ تیر ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز پنجم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

هر ساعتی از صبح که روزتان را آغاز کردید ، نعمات الهی که در اختیار دارید را به یاد آورید و حتی میتوانید فهرستی از آنها تهیه کنید و دفترچه یادداشت روزانه بهترین گزینه است.

 

شما هرگز نمی توانید متوجه شوید ، پول و ثروت شما چه زمانی و از چه راه هایی افزایش خواهد یافت، تنها می بینید که شرایط زندگی تان به گونه ای پیش می رود که ثروت بیشتری نصیب شما می شود . مثلا ممکن است به صورت کاملا اتفاقی پولی به دستتان برسد ، تخفیف ویژه ای شامل حالتان شود ، یا این که به طور رایگان وسیله ای به شما داده شود که باید بابت آن پول پرداخت می کردید و …

بعد از امروز آن قبض را در جایی قرار دهید که مقابل چشمتان باشد، هر بار که آن را دیدید برای پول فراوانی که به شما داده شده است ، سپاسگزاری کنید . هرچه بیشتر به آن نوشته نگاه کنید و بابت دارایی های خود قدردانی کنید ، معجزه بیشتری در زندگی تان پدیدار خواهد شد . فراوانی شکرگزاری نسبت به پول، پول ثروت فراوانی را هم برای شما به ارمغان خواهد آورد.

اگر در موقعیتی قرار گرفتید که می خواستید نسبت به مواردی که به پول و دارایی شما مربوط است، اعتراض کنید ، چه به صورت زبانی یا به صورت فکری ، سریعا از خودتان این سوال را بپرسید :   آیا من آمادگی این را دارم که هزینه ی این اعتراض را بپردازم ؟ زیرا ممکن است همین یک اعتراض جریان پولی مرا آهسته کند یا این که به طور کلی آن را متوقف نماید!

بنابراین از همین امروز به بعد با خودتان عهد کنید که هر وقت پولی به دستتان رسید ، حتی اگر حقوق باشد یا پولی باشد که در ازای انجام کاری دریافت کرده اید ، تخفیف ، باز پرداخت پول یا هر چیزی که کسی به شما می دهد و بابت آن پولی نمی پردازید، احساس شکرگزاری داشته باشید.

هر کدام از این موارد به این معنی هستند که شما پولی دریافت کرده اید. هریک از این گزینه ها به شما این فرصت را می دهد که نیروی شکرگزاری را بابت افزایش پول و دارایی خود به کار گیرید ، و برای پولی که وارد زندگی تان می شود، بیشتر از قبل قدردان و سپاسگزار شوید.

 

ثروت پاداش شکرگزاری :

 ۱- گام های یک تا سه را در تمرین روز اول تکرار کنید.

موهبت های خود را برشمارید . لیستی بنویسید از ده موهبتی که به شما ارزانی شده و در پایان هر مورد سه بار کلمه ی سپاسگزارم را بگویید و تا آنجا که می توانید حس سپاسگزاری داشته باشید.

۲ – گام های یک تا سه را از تمرین شماره یک مرور کنید. موهبت های خود را بشمارید. فهرستی از ۱۰ موهبتی که دارید بنویسید و پس از خواندن هریک از آن ها علت قدرشناسی تان را نسبت به آن بنویسید، سپس لیست را از اول بخوانید و برای هر موهبت سه بار بگویید سپاسگزارم و احساس قدرشناسی داشته باشید.

۳ – بنشینید و چند دقیقه به دوران کودکی خود فکر کنید و به آن مواردی بیندیشید، که در آن دوران بدون پرداخت هیچ هزینه ای برای شما مهیا شده بود.

۴ – زمانی که یک خاطره را به یاد می آورید که در آن پولی برای شما خرج شده است، کلمه سپاسگزارم را از صمیم قلب بگویید.

۵ – یک قبض کم مبلغ را بردارید و روی آن این یادداشت را با خط درشت بنویسید: برای تمام پولی که در کل زندگی به من داده شده است، سپاسگزارم.

۶ – امروز قبض را با خود حمل کنید، و حداقل یک بار صبح و یک بار بعد از ظهر، یا به هر تعدادی که می خواهید، قبض را در دست بگیرید و نوشته ی روی آن را بخوانید و از اعماق وجود برای پول فراوانی که به شما داده شده است، احساس شکر و سپاسگزاری کنید.

۷ – از امروز به بعد قبضتان را جایی قرار دهید که مقابل چشمتان باشد، تا هرروز آن را ببینید و همواره شکرگزار بودنتان را نسبت به پول فراوانی که به شما داده شده، یادآوری نماید.

۸ – قبل از آن که به خواب بروید، افکار خود را متمرکز نمایید، و کلمه سپاسگزارم را برای بهترین پیشامدهایی که در طول روز برای شما رخ داده بر زبان بیاورید.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

 

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *