تاریخ امروز۳۰ تیر ۱۴۰۳

جذب ثروت با قانون جذب

در دنیای ما قانون های زیادی وجود دارد که قانون جذب یکی از آن قانون هاست که به ما کمک میکند تا بتوانیم در تمامی زمینه ها راه را برای رسیدن به خواسته های خود هموارتر نماییم .

بر اساس قانون جذب هر فکر و اندیشه ای که از ذهن ما خارج گردد چه منفی چه مثبت به جهان هستی ارسال می شود و مقدار بیشتری از آن موضوع  فکر به زندگی واقعی ما وارد میشود .

طبق این قانون افکار ما زندگی ما را می سازد و به هر چیزی که فکر می کنیم دردنیای واقعی پدیدار می شود . خواه آن فکر و اندیشه مثبت باشد یا منفی جهان هستی بدون توجه به مثبت یا منفی بودن آن و با توجه به افکار شما و ارتعاش ارسالی از جانب شما آن چیز را به سوی شما جذب می کند .

.

یک مثال : به لیمو ترشی فکر کنید که در دهان خود گذاشته اید و ترشی لیمو را حس می کنید و ببینید الان بدون اینکه لیمو در دهان شما باشد بزاق شما ترشح می شود و ذهن ما فرقی بین لیموی واقعی و فکر کردن به لیمو قائل نشد .

باید بگویم به نظر شما چرا افراد ثروتمند ,  هر روز ثروتمندتر می شوند و افراد فقیر هر روز فقیر تر ؟؟؟

طبق قانون جذب شما به هر آنچه بیشتر فکر کنید شما در واقع به جهان هستی اعلام میکنید که من از این بیشتر می خواهم و جهان هستی هم از آن برای شما بیشتر می فرستد .

.

افراد فقیر بیشتر روی فقر و بی پولی و قسط و گرانی و نداشته های خود تمرکز می کنند و تمام روز به فکر قسط و وام و نکات منفی و فقر می باشند و طبق قانون جذب به هر چه فکر کنی از آن بیشتر به زندگی خود جذب می کنید و این افراد بیشتر دچار فقر و قسط و بی پولی و مشکلات مالی در زندگی می شوند .

اما افراد ثروتمند بیشتر اوقات به فکر کسب ثروت و زیبایی های زندگی و خواسته های خود هستند و روی نکات مثبت تمرکز می کنند و این افراد بیشتر نعمت و فراوانی و پول را به سوی زندگی خود وارد می کنند .

ما برای رهایی از فقر و مسائل زندگی باید روی نکات مثبت زندگی و نعمت هایی که به ما داده شده است تمرکز کنیم و افکار منفی را دور بریزیم و ما سال ها با افکار منفی زندگی کرده ایم و ارزشش را دارد این را هم مدتی عمل کنیم و از منفی ها در زندگی دوری نماییم .

از شما دعوت می کنم مطالب لیست شکرگزاری روزانه و جملات تاکیدی جذب ثروت را مطالعه نمایید به شما کمک می نماید که به نکات مثبت زندگی بیشتر فکر و روی آنها تمرکز نمایید .

در پایان از شما می خواهیم برای مشاهده تآثیر جملات مثبت و تاکیدی جملات مورد نظر بر اساس خواسته خود را روزانه در چند نوبت تکرار نمایید و تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم به شما در این زمینه یاری نماییم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *