تاریخ امروز۵ تیر ۱۴۰۳

جملات تاکیدی افزایش اعتماد به نفس

هر فردی دارای یک سری نقاط مثبت و مهارت های خاصی است که او را از دیگران متمایز می کند . پس چرا برخی افراد دارای اعتماد به نفس کمتری نسبت به دیگران هستند و خود را باور ندارد و ریشه این عدم خود باوری کجاست . برای ایجاد تغییر و افزایش اعتماد به نفس چه کارهایی را باید انجام داد .

تکرار نمودن جملات تاکیدی مثبت در زندگی باعث افزایش کارآیی ذهن می می گردد و برای اینکه افکار مثبت به ذهن ما متصل شوند ، به غیر از جلوگیری از رسیدن افکار منفی به ذهن باید همیشه به تکرار جملات تاکیدی مثبت پرداخت  .

شکل گیری اعتماد به نفس به دوران کودکی هر فردی باز می گردد و اگر فردی بدون اعتماد به نفس و خود باوری این دوران را بگذراند در تمامی مراحل زندگی در آینده دچار مشکل می گردد . پس رفتار دیگران با کودک در کودکی نقش بسیار مهمی در میزان اعتماد به نفس و آینده هر فردی دارد . فردی که اعتماد به نفس پایینی دارد همواره خود را ضعیف و بی اراده می بیند و همه را برتر از خود دیده و برای هر کاری نیاز به تآیید و نظر دیگران می ماند .این افراد می توان گفت برای نظر دیگران زندگی می کنند و به توانایی خود ایمان نداشته و افرادی گوشه گیر و منزوی هستند و نمی توانند توانایی های خود را به دیگران اراِیه دهند و فرصت های زیاد شغلی و ازدواج و در خیلی از موارد برای عدم اعتماد به نفس از دست می دهند .

در زیر برای شما تعدادی جملات تاکیدی در خصوص افزایش اعتماد به نفس برای شما عزیزان آماده کرده ایم و اگر این جملات مورد پسند شما نیست می توانید جملات مورد نظر خود را بنویسید و تکرار نمایید .

.

.

جمله تآکیدی برای افزایش اعتماد به نفس :

۱ ) من خودم را باور دارم و دوست دارم .

۲ ) من نسبت به خود احساس خوبی دارم .

۳ ) اعتماد به نفس من هر لحظه بیشتر و بیشتر می شود .

۴ ) من دارای اعتماد به نفس بالایی هستم .

۵ ) من دارای صفات خوب بی شماری هستم .

۶ ) من خود را می پذیرم و باور دارم  .

۷ ) من سرشار از هوش و توانایی هستم و خودم را باور دارم  .

۸ ) من فردی خوش تیپ و جذاب هستم .

۹ ) من فردی جذاب و دوست داشتنی هستم .

۱۰ ) خدایا برای نعمت های بیکرانت سپاسگذارم .

در پایان از شما می خواهیم برای مشاهده تآثیر جملات مثبت و تاکیدی جملات مورد نظر بر اساس خواسته خود را روزانه در چند نوبت تکرار نمایید و تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم به شما در این زمینه یاری نماییم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *