تاریخ امروز۶ خرداد ۱۴۰۳

جملات تاکیدی جذب ثروت

تکرار کردن جملات تاکیدی در زندگی باعث افزایش کارآیی ذهن می شود و برای اینکه افکار مثبت به ذهن ما قلاب شوند ، به غیر از جلوگیری از رسیدن افکار منفی به ذهن باید همیشه به تکرار جملات تاکیدی مثبت پرداخت  .

تکرار کردن جملات تاکیدی در زندگی باعث افزایش کارآیی ذهن می شود و برای اینکه افکار مثبت به ذهن ما قلاب شوند ، به غیر از جلوگیری از رسیدن افکار منفی به ذهن باید همیشه به تکرار جملات تاکیدی مثبت پرداخت  .

در واقع ما با فکر به چیزهایی که نمی خواهیم آن افکار منفی را به جهان هستی می فرستیم و جهان هستی توجهی نمی کند که آن فکر و اندیشه و کلام مثبت باشد یا منفی و جهان هستی از همان طیف مقدار بیشتری برای ما می فرستد .

به طور مثال فردی که مدام از فقر , چک برگشتی , بی پولی و … صحبت می کند و به این موارد فکر می کند . خود او مقدار بیشتری فقر ,  بی پولی را به سوی خود جذب می نماید و فرد دیگری باعث این وضع زندگی او نیست و این شخص با این افکار و زبان منفی این وضعیت را برای خود ایجاد کرده است .

در این پست برای شما جملات تاکیدی مثبتی را آماده کرده ایم که شما در کنار تلاش و تفکر به پول و ثروت حلال و تکراری جملات تاکیدی در روز چند نوبت و تجسم خواسته و ثروت آن را به سوی خود جذب می کنید .

شاید بگویید مگر میشود با فکر و تکرار به ثروت دست یافت باید گفت ذهن ما بین فعالیت فیزیکی و فکر به آن کار تفاوتی نمی بیند .

همین لحظه به یک لیمو ترش یا لواشک فکر کنید که در دهان خود گذاشته اید و به آن فکر کنید و ترشی آن را در دهان حس کنید میبینید که بزاق دهان شما ترشح شده است و الان متوجه شدید که ذهن ما فرقی بین فعالیت فیزیکی و فکری ما نمی بیند .

پس سعی کنیم همیشه به خواسته های خود فکر کنیم و روی نداشته ها و ترس های خود تمرکز نکنیم که با فکر به ترس ها و نداشته های خود بیشتر از آن ها به سوی خود جذب می کنیم و آنها را به سوی زندگی و دنیای واقعی خود می آوریم .

باید بگویم هر کلامی که از دهان شما خارج میشود و هر فکری که از ذهن شما عبور می کند در دنیای واقعی و زندگی شما بوجود می آید و خلق می شود .

در زیر برای شما تعدادی جملات تاکیدی در خصوص جذب پول و ثروت آماده کرده ایم و اگر این جملات مورد پسند شما نیست می توانید جملات مورد نظر خود را بنویسید و تهیه نمایید .

چند نمونه جمله تآکیدی در زمینه جذب پول و ثروت :

۱ ) من ثروتمند هستم .

۲ ) من یک جذب کننده ی پول هستم .

۳ ) پول از هر طرفی به سمت من می آید .

۴ ) اوضاع مالی من هر روز بهتر و بهتر می شود .

۵ ) درآمد های من در حال افزایش یافتن است .

۶ ) اتفاقهای خوب و عالی مالی برای من پیش می آید .

۷ ) هزاران راه برای آمدن پول به سمت من وجود دارد .

۸ ) دنیا تصمیم گرفته تا من را پولدار و ثروتمند کند .

۹ ) خدای مهربانم ممنونم ازت برای گشایش درهایی پر برکت که از پول و ثروت و رفاه و فراوانی به روی من گشودی

۱۰ ) خدایا برای نعمت های بیکرانت سپاسگذارم .

در پایان از شما می خواهیم برای مشاهده تآثیر جملات مثبت و تاکیدی جملات مورد نظر بر اساس خواسته خود را روزانه در چند نوبت تکرار نمایید و تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم به شما در این زمینه یاری نماییم .

یک نظر

 1. شیلا پاسخ

  سلام وقتتون بخیرمقدارزیادی پولم را به کسی ک اعتمادداشتم بهش وقراربود بااون پول ازشهری ک هستن باقیمت مناسب برایم وسیله ای بخرنددادم پولم گرفت وکاملاااا محوشد
  کمکم کنیدلطفا من این پول رو باکلی زحمت ومشقت بدست آوردم
  راهی هست اگر که پولم بهم پس داده بشه راهنماییم‌کنیدتادنیادنیاست دعاگویتان هستم خیلی غصه میخورم وخودموسرزنش میکنم به پدرومادرمم نگفتم چون میدونم اوناهم سرزنشم میکنن😔

  1. مستر انگیزشی نویسنده پاسخ

   سلام دوست عزیز :
   دوست من فردی را نمی شناختید چرا اطمینان کردید و پول به او داده اید ؟ از مراجع قانونی پیگیری نمایید .
   روز زیبایی داشته باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *