تاریخ امروز۶ خرداد ۱۴۰۳

جملات تاکیدی جذب پول

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان تعدادی جملات تاکیدی در خصوص جذب پول در نظر گرفته ایم که شما با تکرار روزانه آنها و ارتعاش مثبت به جهان هستی ورود پول به زندگی خود را تسریع می کنید .

جملات تاکیدی در زندگی باعث افزایش کارآیی ذهن می شود و برای اینکه افکار مثبت به ذهن ما قلاب شوند ، به غیر از جلوگیری از رسیدن افکار منفی به ذهن باید همیشه به تکرار جملات تاکیدی مثبت پرداخت و آن را به یکی از کارهای روزانه تبدیل نمود .

جملات تاکیدی در زندگی باعث افزایش کارآیی ذهن می شوند و برای اینکه افکار مثبت به ذهن ما قلاب شوند ، به غیر از جلوگیری از رسیدن افکار منفی به ذهن باید همیشه به تکرار جملات تاکیدی مثبت پرداخت و آن را به یکی از کارهای روزانه تبدیل نمود .

در واقع ما با فکر به چیزهایی که نمی خواهیم آن افکار منفی را به جهان هستی می فرستیم و جهان هستی توجهی نمی کند که آن فکر و اندیشه و کلام مثبت باشد یا منفی و جهان هستی از همان طیف فکر مقدار بیشتری به سوی ما ارسال می کند .

به طور مثال فردی که مدام از فقر , چک برگشتی , بی پولی و … صحبت می کند و به این موارد فکر می کند . خود او مقدار بیشتری فقر ,  بی پولی را به سوی خود جذب می نماید و فرد دیگری باعث این وضع زندگی او نیست و این شخص با این افکار و زبان منفی این وضعیت را برای خود ایجاد کرده است .

در این پست برای شما جملات تاکیدی مثبتی را آماده کرده ایم که شما در کنار تلاش و تفکر به پول و ثروت حلال و تکراری جملات تاکیدی در روز چند نوبت و تجسم خواسته و ثروت آن را به سوی خود جذب می کنید .

شاید بگویید مگر میشود با فکر و تکرار به ثروت دست یافت باید گفت ذهن ما بین فعالیت فیزیکی و فکر به آن کار تفاوتی نمی بیند .

همین لحظه به یک لیمو ترش یا لواشک فکر کنید که در دهان خود گذاشته اید و به آن فکر کنید و ترشی آن را در دهان حس کنید میبینید که بزاق دهان شما ترشح شده است و الان متوجه شدید که ذهن ما فرقی بین فعالیت فیزیکی و فکری ما نمی بیند .

پس سعی کنیم همیشه به خواسته های خود فکر کنیم و روی نداشته ها و ترس های خود تمرکز نکنیم که با فکر به ترس ها و نداشته های خود بیشتر از آن ها به سوی خود جذب می کنیم و آنها را به سوی زندگی و دنیای واقعی خود می آوریم .

باید بگویم هر کلامی که از دهان شما خارج میشود و هر فکری که از ذهن شما عبور می کند در دنیای واقعی و زندگی شما بوجود می آید و خلق می شود .

در زیر برای شما تعدادی جملات تاکیدی در خصوص جذب پول آماده کرده ایم و اگر این جملات مورد پسند شما نیست می توانید جملات مورد نظر خود را بنویسید و استفاده نمایید .

.

.

چند نمونه جمله تآکیدی در زمینه جذب پول :

۱ ) من ثروتمند هستم .

۲ ) من یک جذب کننده ی پول هستم .

۳ ) پول از هر طرفی به سمت من می آید .

۴ ) اوضاع مالی من هر روز بهتر و بهتر می شود .

۵ ) درآمد های من در حال افزایش یافتن است .

۶ ) اتفاقهای خوب و عالی مالی برای من پیش می آید .

۷ ) هزاران راه برای آمدن پول به سمت من وجود دارد .

۸ ) دنیا تصمیم گرفته تا من را پولدار و ثروتمند کند .

۹ ) خدای مهربانم برای گشایش درهایی پر برکت که از پول و ثروت و رفاه و فراوانی به روی من گشودی سپاس گذارم .

۱۰ ) خدایا برای نعمت های بیکرانت سپاسگذارم .

۱۱ ) من حساب بانکی پر پولی دارم .

  ۱۲ )  من اولین میلیاردر خانواده خود هستم .

در پایان از شما می خواهیم برای مشاهده تآثیر جملات مثبت و تاکیدی جملات مورد نظر بر اساس خواسته خود را روزانه در چند نوبت تکرار نمایید و تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم شما را در این زمینه یاری نماییم .

و در پایان از شما میخواهم ما را در اینستاگرام و تلگرام با نام   MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

یک نظر

  1. مستر انگیزشی نویسنده پاسخ

   سلام و احترام
   باید مداومت داشته باشید و هر چه بیشتر بهتر می باشد
   و باور داشته باشید .
   با احساس خوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *