تاریخ امروز۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

در مواجهه با افراد با انرژی منفی چه کنیم ؟

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی امروز قصد دارم به شما بگویم که در مواجهه با افراد با انرژی منفی چه کاری انجام دهیم تا انرژی منفی را جذب نکنبم و امید دارم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد .

ما در اطراف خود روزانه با افراد زیادی مواجه می شویم که مدام به زمین و زمان غر می زنند و از گرانی ,  قیمت بنزین  , بدشانسی و …… صحبت می کنند و با توجه به قانون جذب ما به هر چیزی فکر کنیم یا گوش فرا دهیم و یا در آن زمینه سخن بگوییم از آن طیف فکر چه منفی باشد یا مثبت مقدار بیشتری را به سوی خود جذب می کنیم .

تا الان فکر کرده اید چرا افرادی که خیلی از بیماری سخن می گویند بیشتر بیمار می شوند یا افرادی که مدام اخبار جنگ گرانی و این نوع مطالب را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند هر روز بیشتر درگیر مشکلات مالی هستند .

 

ما در اطراف خود روزانه با افراد زیادی مواجه می شویم که مدام به زمین و زمان غر می زنند و از گرانی ,  قیمت بنزین  , بدشانسی و …… صحبت می کنند.

این بدلیل وجود قانون جذب و ارتعاش می باشد و کاینات توجهی به نوع فکر ما ندارد و چه مثبت چه منفی از آن نوع فکر بیشتر به سوی ما ارسال می کند و باعث این کار کسی نیست جز خود ما …….

پس ما برای رهایی از این افراد با انرژی ویرانگر منفی چه باید بکنیم ؟؟؟

برای مثال : من در محل کار مشغول کار هستم و برخی همکاران در اتاق از گرانی و بیماری و کم بودن اضافه کار و مشکلات و ….. صحبت می کنند و ما اینجا می توانیم بمانیم و انرژی منفی را جذب نماییم و می توانیم خود را با این راهکارها از انرژی های منفی آنها دور نگه داریم .

راه هایی برای دفع انرژی منفی در مواجهه شدن با افراد با انرژی منفی :

۱ – یک هندزفری در گوش خود قرار دهید و موزیک ملایم یا فایل های صوتی انگیزشی یا کتاب صوتی گوش دهید .

۲ – آن جمع و محل را برای دقایقی ترک نمایید تا آن صحبت های منفی پایان یابد .

۳ – با احترام از آنها بخواهید در خصوص این مسایل منفی صحبت نکنند .

۴ – در جمع بمانید و بحث را عوض کنید .

.

.

از الان شروع کن به سپاس گذاری بابت نعمت هایی که خداوند مهربان بهت داده و موزیک آرام بخش گوش کن , ورزش کن نمیخواد بری باشگاه یا هزینه بالا بدی می تونی پیاده روی کنی و به اهداف و آرزوهات و خواسته هات فکر کن و تجسم کن به اون ها رسیدی و لذت ببر از داشته هات و ارتعاش مثبت به جهان هستی ارسال کن و شاهد تغییر حس و حالت و ورود خواسته هات به زندگیت باش .

خودت رو دست کم نگیر تو یکی از بهترین و با ارزش ترین آفریده های خدا هستی و به خودت افتخار کن و هر روز به خودت بگو :

من خودم رو دوست دارم , من خدای خودم رو دوست دارم

من با ارزشم , من توانمندم , من پر انرژی هستم , من شاداب هستم , من موفق هستم 

و در پایان از شما میخواهم ما را در اینستاگرام و تلگرام با نام   MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *