تاریخ امروز۶ خرداد ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز نوزدهم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

احساس عمیق شادمانی و خوشحالی برای به دست آوردن راه حل ها سبب می شود که به راستی به تمام راه حل هایی که می خواهید دست پیدا کنید .

 

برای ایجاد یک رد پای مثبت، یک قدم بر می دارید و به محض این که پایتان به زمین می رسد، در ذهن خود کلمه ی سپاسگزارم را بیان می کنید، و مجدد که پایتان به زمین می رسد باز هم می گویید سپاسگزارم یعنی یک پا سپاسگزارم، پای بعدی سپاسگزارم و به همین صورت با برداشتن هر قدم سپاسگزارم را بر زبان خواهید آورد.

بهترین مورد درباره ی رد پای مثبت آن است که شما قادر خواهید بود در هر لحظه و هرجایی که دوست دارید، به تعداد دلخواه قدم بردارید ؛ در خانه و زمان رفتن از یک اتاق به اتاق دیگر یا وقتی برای خوردن چای یا ناهار راه می روید ، زمانی که برای انجام کارهای خود از منزل خارج می شوید تا سوار ماشین، اتوبوس یا مترو شوید ، هنگامی که به یک ملاقات کاری می روید ، به طور کل وقتی برای هر هدفی که می خواهید انجام دهید و برای شما اهمیت دارد قدم بر می دارید ، تمرین ردپاهای مثبت را تکرار کنید.

برای مثال زمان رفتن به جلسه ملاقات با مشتری ، امتحان، مراجعه به بانک ، رفتن به آرایشگاه، درمانگاه ، دندان پزشک ، سینما، شهربازی ، باشگاه، پارک ، دیدن مسابقات ورزشی و … می توانید این تمرین را انجام دهید و از معجزه ی شکرگزاری و قانون جذب نهایت استفاده را ببرید.

 

.

قدم های معجزه آسا :

۱ – موهبت های خود را بشمارید، فهرستی از موهبت های خود جمع آوری کنید و بنویسید به چه دلیلی برای داشتن آن ها سپاس گزار هستید؟! سپس لیست خود را از ابتدا بخوانید و در انتهای هر مورد کلمه ی سپاس گزارم را تکرار کنید و تا جایی که می توانید برای داشتن موهبت های خود احساس عمیق شکرگزاری داشته باشید.

۲ – امروز هر زمانی که دوست داشتید در حالی که شکرگزاری می کنید حداقل صد گام بردارید و کلمه ی سپاسگزارم را با هر قدمی که بر می دارید به زبان بیاورید. برای این کار حدودا به ۹۰ ثانیه زمان احتیاج دارید و سپس با هر قدم که بر می دارید، قدرشناسی را احساس کنید.

۳ – شب قبل از آن که به رخت خواب بروید و بخوابید، افکارتان را روی بهترین اتفاقی که در طول روز برایتان رقم خورده متمرکز کنید. سپس به خاطر آن کلمه ی سپاسگزارم را به زبان بیاورید.

 

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *