تاریخ امروز۶ خرداد ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز هجدهم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

احساس عمیق شادمانی و خوشحالی برای به دست آوردن راه حل ها سبب می شود که به راستی به تمام راه حل هایی که می خواهید دست پیدا کنید .

 

همین امروز یک فهرست از کارهایی که باید انجام دهید، تهیه نمایید و کارهای مهمی که دوست دارید برای شما انجام شود را در آن بنویسید. سپس اسم این فهرست را کارهای انجام دادنی بگذارید. شما می توانید در این لیست کارهایی را بنویسید که احساس می کنید وقت انجام دادن آن را ندارید، یا این که نمی توانید آن ها را به سرانجام برسانید.

یا هر مشکل دیگری که با آن مواجه هستید، سپس به آن ها بیندیشید و یادداشت نمایید. زمانی که تهیه ی فهرست به پایان رسید، سه مورد از لیست خود را برای آن که امروز بر آن متمرکز شوید را انتخاب نموده و به هریک از آن ها فکر کنید که کارها به شکل فوق العاده ای انجام خواهند پذیرفت.

تجسم کنید که همه ی افراد ، شرایط و رخدادها در جهت به ثمر رساندن کارهای شما در حرکت هستند، و این کار شما اکنون به سرانجام رسیده است. تصور کنید که همه چیز به خوبی حل و انجام شده است و شما بابت به سرانجام رسیدن آن ها در حال سپاسگزاری هستید. حداقل برای هریک از این موارد یک دقیقه وقت بگذارید و باور کنید که آن کار انجام شده است، سپس با تمام وجود بابت آن قدردانی کنید.

توجه داشته باشید بر اساس قانون جذب هر چیزی در این نظام هستی، مشابه خود را به سمت خود جذب می‌کند؛ و این موضوع به آن معنی است که وقتی شما برای حل مشکلات و انجام کارهایی که می خواهید شکرگزاری می کنید، بنابراین هر آنچه برای حل مشکلات و به انجام رساندن کارها وجود دارد، به سمت شما و زندگیتان جذب خواهد شد. و همان طور تمرکز بر مشکلات و نارسایی ها تنها باعث شدیدتر شدن آن ها می شود.

بنابراین شما باید جذب کننده ی راه حل ها باشید نه جذب کننده ی مشکلات و شکست ها! احساس عمیق شادمانی و خوشحالی برای به دست آوردن راه حل ها سبب می شود که به راستی به تمام راه حل هایی که می خواهید دست پیدا کنید . دوستان عزیز سایت پرورش افکار این نکته را همواره به خاطر داشته باشید که بهره مندی از قدرت قانون جذب و نیروی شگفت انگیز شکرگزاری همیشه برای شما نیز میسر بوده و هست. تنها باید آن را برای خودتان کشف نموده و یاد بگیرید که چگونه از آن در جهت رسیدن به خواسته های خود استفاده نمایید.

 

.

لیست کارهای انجام شدنی :

۱ – موهبت های خود را بشمارید. ابتدا فهرستی از ده موهبت خود تهیه کنید و بنویسید چرا به خاطر داشتن آن ها شکرگزار هستید لیست خود را ابتدا بخوانید و در پایان هر گزینه کلمه ی سپاسگزارم را سه بار برزبان بیاورید. سپس تا جایی که می توانید نسبت به آن موهبت ها در وجود خود احساس قدرشناسی داشته باشید.

۲ – یک فهرست از مهم ترین کارهایی که می خواهید انجام دهید، یا مشکلاتی که قصد دارید حل شود تهیه نمایید. سپس نام لیست خود را کارهای انجام دادنی بگذارید.

۳ – سه مورد از مهم ترین گزینه های لیست خود را انتخاب کنید و برای هریک از آن ها تصور کنید که کار برای شما انجام شده است.

۴ – حداقل برای هرکدام از موارد لیست خود یک دقیقه وقت بگذارید و با تمام وجود باور کنید که کار انجام شده است و بابت آن از صمیم قلب احساس شکرگزاری داشته باشید.

۵ – قبل از آن که به خواب بروید، افکار خود را روی بهترین اتفاقی که در طول روز برای شما افتاده است، متمرکز کنید و بابت آن کلمه ی سپاسگزارم را بر زبان آورید.

 

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *