تاریخ امروز۲۸ خرداد ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز بیستم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

 تحقیقات علمی نشان داده اند ، هنگامی که شما احساس قدرشناسی دارید، با تمرکز بر قلب خود، ضرب اهنگ تپش قلبتان طوری به سرعت یکنواخت می شود که قدرت باعث بهبود رفتار ایمنی بدن و سلامتی شما خواهد شد.

 

شما تاکنون باید متوجه شده باشید که در هریک از تمرین های شکرگزاری و قانون جذب، هدف این است که تا جایی که ممکن است و قادر هستید شکرگزاری را تمرین کنید. به این دلیل که زمانی احساس قدردانی و شکرگزاری را در وجود خود افزایش دهید، تمام نیروهای بیرونی هم که به خاطر آن ها باید شکرگزار باشید، به صورت چشمگیری افزایش پیدا خواهند کرد.

سرانجام پس از انجام تمرین های شکرگزاری ، آن را در بلندمدت به صورت کاملا خودکار در قلب خود احساس خواهید کرد. اگرچه تمرینی که امروز به شما آموزش خواهیم داد زمان دسترسی شما را به این سطح از شکرگزاری تا حد قابل توجهی کاهش خواهد داد.

تمرین تقویت باورهای قلبی به این خاطر طراحی شده است تا شما عمیق ترین احساس شکرگزاری را با تمرکز ذهن خود بر قلبتان در زمان گفتن کلمه ی سپاسگزارم افزایش دهید. تحقیقات علمی نشان داده اند ، هنگامی که شما احساس قدرشناسی دارید، با تمرکز بر قلب خود، ضرب اهنگ تپش قلبتان طوری به سرعت یکنواخت می شود که قدرت باعث بهبود رفتار ایمنی بدن و سلامتی شما خواهد شد.

این موضوع به شما می فهماند که قدرت ایمان قلبی به چه صورت عمل می کند، و هنگامی که برای اولین بار این تمرین را انجام می دهید، وقت شما را کمی می گیرد ولی مطمئن باشید این تلاش و کوشش ارزش آن را دارد. بعد از چندین بار اجرای این تمرین، این مورد را بهتر و عمیق تر درک خواهید کرد، چون با هر بار تکرار این تمرین، احساس شکرگزاری و تمرکز بر قانون جذب مانند یک نمودار رو به رشد افزایش پیدا خواهد کرد.

برای انجام تمرین معجزه ی قلب و قانون جذب، توجه و ذهن خود را روی محدوده ی قلبتان متمرکز کنید، این اهمیت ندارد که تمرکزتان را روی درون یا بیرون بدنتان بگذارید. بهتر است چشمانتان را ببندید چون بستن چشم ها کار را خیلی راحت تر می کند. زمانی که چشم های خود را بستید تمرکزتان روی قلب خود معطوف کنید، سپس در ذهنتان کلمه ی سپاسگزارم را بر زبان آورید. زمانی که این کار را چندین بار تکرار کردید، می توانید چشم های خود را باز کنید. ولی بر اساس یک قانون کلی زمانی که چشم ها بسته باشد بیشتر و عمیق تر احساس شکرگزاری خواهید کرد.

.

تقویت باورهای قلبی و قانون جذب

۱ – ابتدا موهبت های خود را بشمارید. فهرستی از ده موهبت خود تهیه کنید و کنار آن یادداشت کنید که چرا به خاطر آن ها احساس سپاسگزاری می کنید. سپس لیست خود را از ابتدا بخوانید و در انتهای هر مورد کلمه ی سپاسگزارم را سه بار تکرار کنید. سپس تا جایی که می توانید برای موهبت هایی که دارید احساس عمیق قدرشناسی داشته باشید.

۲ – توجه و ذهن خود را روی قسمت قلبتان متمرکز نمایید.

۳ – سپس چشمان خود را آهسته ببندید و در حالی که افکار و تمرکز خود را روی قلبتان معطوف نموده اید، در ذهنتان واژه ی سپاسگزارم را بگویید.

۴ – فهرست ده آرزوی نخست خود را برداشته و با خواندن هر یک از آن ها، بستن چشم هایتان و متمرکز کردن ذهن بر ناحیه ی اطراف قلب خود و گفتن واژه ی سپاسگزارم، تمرین تقویت باورهای قلبی و قانون جذب را تکرار نمایید.

۵ – قبل از آن که به خواب بروید، افکار خود را روی بهترین اتفاقی که در طول روز برایتان افتاده متمرکز کنید و پس از آن کلمه سپاسگزارم را بر زبان آورید.

 

 

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *