تاریخ امروز۲۸ خرداد ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز بیست و دوم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

اگر انجام این کارها شما را یاری می دهد که نیروی شکرگزاری و قانون جذب را برای رسیدن به نتایج مطلوب و باشکوه خود باور کنید، بهتر است.

 

شما هرگز روز خود را با این آرزو شروع نمی کنید که نیروی جاذبه شما را روی زمین نگه دارد تا در هوا معلق نشوید؛ به این دلیل که می دانید هرگز قوانین جاذبه از کار نمی افتد و شما در هوا معلق نخواهید شد.

اگر برای کارهایی که انجام می دهید نتایج عالی و باشکوه می خواهید، بنابراین باید به خوبی قانون کنترل خروجی ها یا همان قانون جذب را بشناسید! یعنی این که افکار و احساسات خود را روی نتایج خارق العاده و باشکوهی که می خواهید متمرکز کنید. در واقع استفاده از نیروی شکرگزاری و قانون جذب برای ارائه ی خروجی های باشکوه یکی از ساده ترین راه ها برای این کار می باشد.

شما حتی می توانید برای گرفتن نتایج خوب و رضایت بخش افرادی که خدماتی به شما ارائه می دهند نیز شکرگزار باشید. مانند لوله کش، برقکار یا حتی تفریح های خانوادگی، رزرو میز شام در رستوران یا کافی شاپ، گپ و گفت با فرزندان و دوستان! یا این که می توانید برای دستیابی به نتایج دلخواه در رابطه با خرید حلقه ی نامزدی، هدیه تولد، لباس عروسی، یا خرید گوشی همراه جدید، یا انجام اصلاحات و روش های نوین در شرکتتان هم قدردان و شکرگزار باشید.

اگر انجام این کارها شما را یاری می دهد که نیروی شکرگزاری و قانون جذب را برای رسیدن به نتایج مطلوب و باشکوه خود باور کنید، بهتر است انگشتان خود را در آسمان حرکت دهید و تصور کنید در حال پراکندن غبار و انرژی مثبت بر تمام کارهایی هستید که می خواهید به شکلی مثبت و خارق العاده پیش برود.

 

.

چوب دستی شگفت انگیز

۱ – موهبت های خود را بشمارید ، یک لیست از موهبت های خود تهیه کنید و بنویسید به چه دلیل برای آن ها سپاسگزار هستید . لیست خود را از ابتدا بخوانید و در پایان هریک از موارد، کلمه سپاسگزارم را سه بار تکرار کنید و تا جایی که می توانید برای موهبت هایی که دارید احساس شکرگزاری داشته باشید.

۲ – در ابتدای روز لیستی از ۱۰ آرزوی اول خود تهیه کنید یا لیستی را که از قبل تهیه کرده اید بردارید.

۳ – هر جمله و هر مورد از لیست را بخوانید و خودتان را در موقعیت و شرایطی مجسم کنید که آرزو و خواسته ای که دارید برآورده شده است. سپس برای آن خوشحال و قدردان باشید.

۴ – لیست آرزوهای خود را به همراه خود داشته باشید و حداقل در دو موقعیت آن را بیرون بیاورید و بخوانید. سپس تا جایی که کی توانید بابت آن ها احساس شکرگزاری داشته باشید.

۵ – قبل از این که بخوابید، افکارتان را روی بهترین اتفاق روز متمرکز کنید و کلمه ی سپاسگزارم را به خاطر آن به زبان آورید.

.

 

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *