تاریخ امروز۵ تیر ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز بیست و سوم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

اگر انجام این کارها شما را یاری می دهد که نیروی شکرگزاری و قانون جذب را برای رسیدن به نتایج مطلوب و باشکوه خود باور کنید، بهتر است.

 

شما هرگز روز خود را با این آرزو شروع نمی کنید که نیروی جاذبه شما را روی زمین نگه دارد تا در هوا معلق نشوید؛ به این دلیل که می دانید هرگز قوانین جاذبه از کار نمی افتد و شما در هوا معلق نخواهید شد.

اگر برای کارهایی که انجام می دهید نتایج عالی و باشکوه می خواهید، بنابراین باید به خوبی قانون کنترل خروجی ها یا همان قانون جذب را بشناسید! یعنی این که افکار و احساسات خود را روی نتایج خارق العاده و باشکوهی که می خواهید متمرکز کنید. در واقع استفاده از نیروی شکرگزاری و قانون جذب برای ارائه ی خروجی های باشکوه یکی از ساده ترین راه ها برای این کار می باشد.

شما حتی می توانید برای گرفتن نتایج خوب و رضایت بخش افرادی که خدماتی به شما ارائه می دهند نیز شکرگزار باشید. مانند لوله کش، برقکار یا حتی تفریح های خانوادگی، رزرو میز شام در رستوران یا کافی شاپ، گپ و گفت با فرزندان و دوستان! یا این که می توانید برای دستیابی به نتایج دلخواه در رابطه با خرید حلقه ی نامزدی، هدیه تولد، لباس عروسی، یا خرید گوشی همراه جدید، یا انجام اصلاحات و روش های نوین در شرکتتان هم قدردان و شکرگزار باشید.

اگر انجام این کارها شما را یاری می دهد که نیروی شکرگزاری و قانون جذب را برای رسیدن به نتایج مطلوب و باشکوه خود باور کنید، بهتر است انگشتان خود را در آسمان حرکت دهید و تصور کنید در حال پراکندن غبار و انرژی مثبت بر تمام کارهایی هستید که می خواهید به شکلی مثبت و خارق العاده پیش برود.

همه ی ما انسان ها مدام در حال نفس کشیدن هستیم و هوای پاک را به داخل ریه ها و بدن خود می فرستیم و هرگز به این فکر نمی کنیم که هوایی برای تنفس وجود دارد. اکسیژن یکی از بزرگ ترین عناصر موجود در بدن ما می باشد. و نفس کشیدن سبب رسیدن هوا و اکسیژن به تمام سلول های بدنمان می شود تا این گونه بتوانیم زنده بمانیم و زندگی کنیم.

بنابراین نتیجه می گیریم که هوا ارزشمندترین هدیه ی خداوند در زندگی ما می باشد، چون بدون آن هیچ کدام از ما انسان ها بیشتر از چند دقیقه قادر به زنده ماندن نیستیم.

زمانی که برای اولین بار از نیروی شکرگزاری و قانون جذب استفاده کنید، آن را برای بیشتر خواسته های شخصی خود به کار ببندید و از آن بهره مند شوید. ولی هنگامی که نیروی نهایی شکرگزاری را تجربه می کنید که بابت هدیه ی واقعی زندگی خود قدرشناس باشید.

به هر اندازه بیشتر بابت سرسبزی درختان، طلوع و غروب زیبای خورشید، دریاها و اقیانوس های زیبا و مواج ، گل های خوش عطر و رنگارنگ ، زندگی خود و تمام آدم هایی که در زندگیتان حضور دارند قدرشناسی کنید، دور و برتان پر می شود از چیزهایی که همیشه رویای دستیابی به آن را در سر داشتید.

زمانی که قادر هستیم برای هدایای با ارزش زندگی و طبیعتی که داریم، مانند همین هوای پاکی که تنفس می کنیم قدردان و شکرگزار باشیم، در واقع به عمیق ترین ارزش های ممکن قدرشناسی دست پیدا کرده ایم. هرکسی که به عمق شکرگزاری پی ببرد، مطمئن باشید که به فراوانی مطلق دست پیدا خواهد کرد.

.

تنفس یک هوای دلپذیر با قانون جذب

۱ – ابتدا موهبت های خود را بشمارید لیستی از ده موهبت خود تهیه کنید و بنویسید چرا برای داشتن آن ها سپاس گذار هستید سپس لیست را دوباره بخوانید و در پایان هرکدام ، واژه ی سپاس گذارم را بگویید و تا جایی که می توانید برای داشتن موهبت هایی که دارید، قدرشناس باشید.

۲ – امروز برای ۵ بار، کمی توقف کنید و به تنفس هوای پاک و با شکوهی که وارد ریه های خود می کنید بیندیشید سپس ۵ نفس عمیق بکشید و حرکت جریان هوا را به درون ریه های خود حس کنید و لذت بیرون دادن آن را هم به خوبی احساس کنید.

۳ – پس از آن که ۵ بار تنفس عمیق داشتید ، این جمله را با خود تکرار کنید : برای این که تنفس می کنم سپاس گذارم سپس تا آنجایی که می توانید برای هوای گرانبها و زندگی بخشی که تنفس می کنید احساس قدرشناسی داشته باشید.

۴ – شب قبل از آن که بخوابید افکار خود را متمرکز کنید و واژه ی سپاس گذارم را برای بهترین اتفاقی که در طول روز افتاده است استفاده کنید.

.

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *