تاریخ امروز۲۸ خرداد ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز بیست و هفتم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

 

برای انجام تمرین آینه ی شگفت انگیز توصیه می کنیم که همین الان جلوی آینه بروید، حال به فردی که درون آینه است خوب نگاه کنید و با صدای بلند و از صمیم قلب به او بگویید سپاسگزارم.

 

برای انجام تمرین آینه ی شگفت انگیز توصیه می کنیم که همین الان جلوی آینه بروید، حال به فردی که درون آینه است خوب نگاه کنید و با صدای بلند و از صمیم قلب به او بگویید سپاسگزارم. این را بیشتر از هر زمان دیگری احساس کنید و به خاطر چیزی که هستید از خودتان تشکر کنید و هرگز این تشکر را دست کم نگیرید و احساسی را انجام دهید که در مابقی موارد برای دیگران انجام داده اید. بنابراین از خودتان همان گونه که شایسته هستید قدرشناس باشید.

.

آیینه شگفت انگیز

۱ – ابتدا موهبت های خود را بشمارید. یک فهرست از موهبت های خود تهیه کنید و در آن بنویسید که چرا بابت آن ها سپاسگزار هستید. سپس فهرست خود را از ابتدا بخوانید و در پایان هر مورد کلمه ی سپاسگزارم را بر زبان آورید و تا جایی که می توانید بابت آن ها احساس عمیق شکرگزاری داشته باشید.

۲ – هر موقع که در آینه به خودتان نگاه می کنید، کلمه ی سپاسگزارم را عمیق تر از هر زمان دیگری بر زبان آورید.

۳ – در زمان نگاه کردن به آینه سه ویژگی خود را که واقعا بابت آن ها از خودتان متشکر هستید را نیز بیان کنید.

۴ – قبل از این که به خواب بروید افکارتان را روب بهترین پیشامد روز متمرکز کنید و بابت آن سپاسگزارم را بر زبان جاری سازید.

 

.

 

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *