تاریخ امروز۳۰ تیر ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز بیست و پنجم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

کائنات می داند که شما همواره باید احساس شکرگزاری و قدردانی داشته باشید تا بتواند آرزوها و خواسته های شما را محقق کند. به همین خاطر نقش خود را به گونه ای ایفا می کند که به شما اشاره هایی شخصی نشان می دهد تا شکرگزار و قدردان باشید. کائنات با استفاده از شرایط، انسان ها و اتفاقاتی که در طول روز برای شما رخ می دهد و شما را احاطه می کند، به عنوان نشانه هایی برای ایجاد شکرگزاری و قدرشناسی در شما استفاده می کند.

.

اشاره شگفت انگیز

۱ – ابتدا موهبت های خود را بشمارید. یک فهرست ده تایی از موهبت های خود تهیه کنید و روی آن بنویسید به چه دلیل احساس می کنید که بابت آن ها سپاسگزار و قدردان هستید. سپس فهرست خود را از ابتدا بخوانید و برای هریک از موارد در پایان سه بار کلمه سپاسگزارم را تکرار کنید، سپس تا جایی که می توانید برای هریک از موهبت های خود احساس عمیق قدرشناسی داشته باشید.

۲ – امروز لازم است نسبت به اتفاقاتی که در اطرافتان می افتد، هوشیاری داشته باشید و حداقل هفت اشاره کائنات را در نظر بگیرید که برای شکرگزاری از اتفاقات امروز دریافت می کنید، سپس بابت آن موارد شکرگزاری کنید.

۳ – قبل از این به خواب بروید، افکار خود را متمرکز نموده و کلمه ی سپاسگزارم را بابت بهترین رخداد امروز بر زبان جاری کنید.

.

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *