تاریخ امروز۲۸ خرداد ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز بیست و چهارم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

سه نفر را انتخاب کنید که برای آنها اهمیت قائل هستید یا دوست دارید با سلامتی یا پول و ثروت بیشتر به یکی از آن ها یا به هر سه نفرشان کمک کنید.

اگر قصد دارید با استفاده از نیروی فوق العاده ی شکرگزاری و قانون جذب به یکی از نزدیکان خود درباره ی پول و ثروتش کمک کنید، همان کاری را که در بالا توضیح دادیم برای جذب ثروتی که دوستتان اکنون به آن نیازمند است انجام دهید. کافی است تصور کنید اکنون وضعیت مالی اش بهبود پیدا کرده و مشکلاتش به طور کامل حل شده است و به خاطر این شرایط با تمام وجود شاد و سپاسگزار هستید که این خبر خوب و باورنکردنی را دریافت کرده اید.

اگر کسی را می شناسید و می دانید که در سختی و مشقت فراوانی زندگی می کند، اما دقیقا نمی دانید مشکلات او چیست و به چه چیزهایی نیاز دارد، باز هم می توانید از همین تمرین استفاده کنید و نیروی عظیم شکرگزاری و قانون جذب را به سمت او بفرستید و برای سلامتی، شادی، ثروت و تندرستی او بسیار قدردان و شکرگزار باشید.

.

استفاده از نیروی قدرشناسی برای کمک به دیگران

۱ – موهبت ها ی خود را بشمارید. ابتدا لیستی تهیه کنید و بنویسید که چرا برای داشتن آن ها سپاسگزار هستید. لیست را دوباره بخوانید و در پایان هر کدام، واژه ی سپاس گزارم را بگویید و تا جایی که می توانید برای داشتن موهبت هایی که دارید، احساس قدرشناسی داشته باشید.

۲ – سه نفر را انتخاب کنید که برای آنها اهمیت قائل هستید یا دوست دارید با سلامتی یا پول و ثروت بیشتر به یکی از آن ها یا به هر سه نفرشان کمک کنید.

۳ – اگر در دسترس هستند عکس هر سه نفر را بگیرید و وقتی با نیروی شگفت انگیز خود کار می کنید، یک به یک عکس هر کدامشان را مقابل خود قرار دهید.

۴ – حال عکس آن ها را به ترتیب بردارید و در دستتان بگیرید. سپس چشمانتان را ببندید و برای حداقل یک دقیقه فرض کنید سلامتی، ثروت و یا شادی آن فرد بازگشته است و اکنون این خبر به شما رسیده است.

۵ – چشمان خود را باز کنید و در حالی که هنوز هم عکس آن فرد را در دست دارید، این کلمات را تکرار کنید: برای سلامتی شادی و یا ثروت آن شخص سپاس گزارم، سپاس گذارم، سپاس گذارم

۶ – وقتی این کار را برای یک نفر انجام دادید به سراغ نفر بعدی بروید و تمام مراحل قبلی را برای دو نفر بعدی هم تکرار کنید تا زمانی که تمرین برای هر سه نفر به پایان برسد.

۷ – قبل از آن که بخوابید افکار خود را متمرکز کنید و واژه ی سپاس گزارم را برای بهترین اتفاقی که در روز افتاده است استفاده کنید

.

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *