تاریخ امروز۲۸ خرداد ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز دهم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

به افرادی فکر کنید که در طول روز با آن ها مواجه می شوید که برای شما خدمات و رفاه متعددی را فراهم می کنند. مانند کارگرانی که سیستم حمل و نقل را ایمن می کنند، یا کسانی که استفاده از خدماتی مثل آب، برق و گاز را برای ما ممکن و میسر می کنند. به نظافتچی ها و خدمتکارانی فکر کنید که معابر و خیابان ها، قطارها، اتوبوس ها، بیمارستان ها، رستوران ها، سوپر مارکت ها و اداره ها را تمیز می کنند.

همه این افراد کار می کنند تا خدمتی به شما ارائه دهند و شما خدمت آن ها را دریافت می کنید. چنانچه در برابر خدمتی که به شما می کنند، از آن ها تشکر و قدردانی نکنید، آنگاه شما فردی قدردان نبوده اید و خوبی را از خود دور کرده اید.

اگرچه شما نمی توانید شخصاً به تمامی آن ها خسته نباشید بگویید و از آن ها تشکر کنید ولی می توانید دفعه ی بعد که از کنار آن ها عبور کردید، بر سر و روی آن ها گرد و غبار انرژی مثبت بپاشید، می توانید از خدمه ای که میز شما را تمیز می کند یا لیست غذا را می آورد و لیوان شما را پر می کند و غذایی که سفارش داده اید را برایتان سرو می کند با تمام وجود قدردانی کنید. یا این که وقتی که پشت میزتان نشسته اید یا در خیابان های تمیز در حال قدم زدن هستید، می توانید از صمیم قلب نسبت به آن ها و خدماتشان شکرگزاری کنید.

اگر در فروشگاه یا سوپرمارکت هستید، سعی کنید گرد و غبار مثبت را در تمامی مراحل خرید به کسانی که به شما خدمت ارائه می دهند، بپاشید. نسبت به تمام کسانی که در کار به شما کمک می کنند، سپاسگزار باشید خواه کارکنان دفتری باشند یا منشی و کارکنان محل کار و یا خدمه و نظافتچی ها. تمامی این افراد خدمتی را به شما ارائه می دهند و شایسته قدردانی شما هستند. این انرژی مثبت با استفاده از تشکر زبانی به آن ها منتقل خواهد شد.

گاهی اوقات با فردی مواجه می شوید که خدمتی که درخور شأنتان است را به شما ارائه نمی دهد یا این که توجه کافی به شما نشان نمی دهد. در این حالت سپاسگزاری تبدیل به مسئله ای سخت می شود، ولی قدرشناسی شما نمی تواند به رفتار و برخورد دیگران بستگی داشته باشد. شما موظف هستید قدردانی را انتخاب کنید. مهم نیست که چگونه! انرژی مثبت را در زندگی برگزینید. مهم نیست چگونه! این مسئله شما را یاری می دهد تا به یادآورید که شاید آن فرد در لحظه رویارویی با شما، درگیر مشکلی بوده باشد. شاید به تازگی غمی بر او وارد شده و اسیر حس ناامیدی شده و یا شاید در مرحله ای حساس زندگی باشد. همین حس قدردانی و محبت شما شاید خوشایندترین چیزی باشد که در زندگی تان اتفاق می افتد.

با شکرگزاری انرژی مثبت را به همگان هدیه کنید

 ۱ – گام های یک تا سه را در تمرین روز اول تکرار کنید.

۲ -موهبت های خود را بشمارید. لیستی از ۱۰ موهبتی که دارید تهیه کنید و بنویسید چرا نسبت به آن ها احساس سپاسگزاری دارید. لیست خود را از نو بخوانید و در پایان هر مورد کلمه ی سپاسگزارم را سه بار تکرار کنید و تا جایی که می توانید برای موهبت های خود سپاسگزار باشید.

۳ – امروز از ۱۰ نفری که به شما خدمتی ارائه کرده اند و شما از آن ها بهره مند شده اید، با قدردانی زبانی یا قدردانی ذهنی انرژی مثبت سپاسگزاری را به آن ها منتقل کنید و از آن ها برای سرویسی که به شما ارائه داده اند با تمام وجود سپاسگزاری کنید.

۴ – پیش از آنکه بخوابید افکار خود را متمرکز کنید و کلمه سپاسگزارم را به خاطر بهترین اتفاقی که برای شما افتاده بر زبان آورید.

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

 

 

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *