تاریخ امروز۳۰ تیر ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز سوم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

هر ساعتی از صبح که روزتان را آغاز کردید ، نعمات الهی که در اختیار دارید را به یاد آورید و حتی میتوانید فهرستی از آنها تهیه کنید و دفترچه یادداشت روزانه بهترین گزینه است.

 ۱- گام های یک تا سه را در تمرین روز اول تکرار کنید.

موهبت های خود را برشمارید . لیستی بنویسید از ده موهبتی که به شما ارزانی شده و در پایان هر مورد سه بار کلمه ی سپاسگزارم را بگویید و تا آنجا که می توانید حس سپاسگزاری داشته باشید.

۲- سه تا از نزدیکترین ارتباط هایتان را برگزینید و عکس فرد مورد نظرتان را جمع آوری کنید.

۳- همانگونه که عکس را پیش رو گذاشته اید ، پنج چیزی را که به خاطرشان از آن فرد سپاسگزارید در دفتر یا کامپیوتر خود بنویسید.

۴- هر جمله را با کلمه ی سپاس گزارم شروع کنید و هر بار نام فرد موردنظر و آنچه را که به خاطرش سپاسگزارید به طور خاص بر زبان آورید.

۵- این سه عکس را به همراه خود داشته باشید و در جایی بگذاریدشان که اغلب بتوانید آنها را ببینید. دست کم سه بار به هر عکس نگاه کنید و با صاحب تصویر حرف بزنید و با گفتن کلمه ی سپاس گزارم و بیان نام آن شخص از او سپاسگزاری کنید.

۶- پیش از آنکه به خواب بروید، افکارتان را متمرکز کنید و کلمه ی سپاس گزارم را برای بهترین رخداد های امروزتان بگویید و شکرگزاری به خاطر دیگران را هر روز تمرین کنید.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

 

تمرین امروز شکرگزاری به خاطر دیگران هست ، به همان صورتی که هستند حتی اگر همه ی جوانب روابط تان خوب باشد ، با اجرای این تمرین بهتر و بهتر می شود . با هر نشانه ای که شما برای سپاس گزار بودن در دیگران می بینید ، در می یابید که قدرشناسی ، نیروی خارق العاده و شگفت انگیز خود را به شما ارایه می دهد و روابطتان قوی تر و راضی کننده تر و غنی تر از هر زمان دیگری خواهد شد.

سه تا از نزدیک ترین روابطتان را برگزینید تا به خاطرشان سپاسگزار باشید. ممکن است همسرتان ، پسرتان یا پدرتان یا دوست تان ، مادربزرگ تان ، عموتان را انتخاب کنید و می توانید هر سه رابطه ای را برگزینید که برای شما مهم تر است و توجه داشته باشید که لازم است عکسی از آن شخص داشته باشید این عکس می تواند تکی از شخص موردنظر یا عکس شما در کنار او باشد.

 

.

 

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *