تاریخ امروز۲۸ خرداد ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز سیزدهم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

خدایا سپاسگزارم برای وضع مالی خوب و حساب بانکی پر از پولم . سپاس گزارم سپاس گزارم سپاس گزاریم

در نخستین مطالب شکرگزاری از شما خواستیم تمام چیزهایی را که در بخش های مختلف زندگی می خواهید مشخص کنید. اکنون به آن لیست مراجعه کنید، و ده خواسته ی اول خود را انتخاب کنید. این خواسته ها می تواند از بخش های مختلف زندگی مانند تندرستی، کار، پول، روابط اجتماعی و … باشد و یا این که می توانید همه را از یک بخش زندگی انتخاب کنید.

درباره آنچه واقعا با تمام وجود می خواهید بسیار روشن و واضح بیندیشید، این گونه مشاهده خواهید کرد که با این تمرین چه تغییراتی به صورت شفاف برای شما رخ خواهد داد. تجسم کنید برای ده آرزو و خواسته ی مهم خود به کائنات یک پیشنهاد داده اید، به این دلیل که شما در حقیقت با استفاده از قانون جذب، همین کار را انجام داده اید.

این تمرین فوق العاده را انجام دهید

اکنون یک قلم و کاغذ بردارید یا در کامپیوتر و گوشی خود لیست جداگانه ای از ده آرزوی برتر خود تهیه نمایید، انگار واقعا تمام آن ها را به دست آورده اید. آن ها را این گونه بنویسید :

خدایا سپاسگزارم برای ……………………… سپس جای خالی را با آرزوی خود پر نمایید ، انگار آن را دریافت کرده اید.

خدایا سپاسگزارم برای وضع مالی خوب و حساب بانکی پر از پولم . سپاس گزارم سپاس گزارم سپاس گزاریم

 

.

تمامی آرزوهایتان را به واقعیت تبدیل کنید

 ۱ – گام های یک تا سه را در تمرین روز اول تکرار کنید.

۲ – پشت کامپیوتر بنشینید یا یک قلم و کاغذ بردارید و ۱۰ خواسته خود را یادداشت نمایید و پیش از هرکدام از آن ها سه بار کلمه ی سپاسگزارم را بنویسید انگار که اکنون به آن ها رسیده اید. به عنوان مثال سپاسگزارم ، سپاسگزارم ، سپاسگزارم به خاطر رسیدن به این آروزیم.

۳ – از تخیل خود استفاده کنید و به این پرسش در ذهن خود پاسخ دهید انگار به همه ی آن ها دست پیدا کرده اید. الف) وقتی به آرزوی خود دست یافتید ، چه احساسی داشتید.

  • وقتی به آرزوی خود رسیدید، آن را برای نخستین بار با چه کسی در میان گذاشتید و چگونه آن را بیان کردید؟
  • اولین کار بزرگی که بعد از رسیدن به آرزوی خود انجام دادید چه بود؟ بکوشید تا هر چه می توانید جزئیات بیشتری را در ذهن به خاطر بیاورید.
  • در پایان لیست را دوباره بخوانید و با صمیم قلب روی کلمه سپاسگزارم تاکید کنید و تا می توانید آن را عمیقا احساس کنید.

۴ – امشب قبل از این که به خواب بروید، افکارتان را روی بهترین رخدادهای طول روز متمرکز کنید و به خاطر آن ها کلمه ی سپاسگزارم را به زبان بیاورید.

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *