تاریخ امروز۲۸ خرداد ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز ششم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

هر ساعتی از صبح که روزتان را آغاز کردید ، نعمات الهی که در اختیار دارید را به یاد آورید و حتی میتوانید فهرستی از آنها تهیه کنید و دفترچه یادداشت روزانه بهترین گزینه است.

چگونه ممکن است کسی که در فقر مطلق به دنیا می آید. بدون هیچ امکاناتی زندگی را شروع کند و با دانش و تحصیلات اندک، تبدیل به رئیس جمهور یا فردی مشهور شود ؟! یک امپراتوری را بنیان گذاری کند یا به عنوان ثروتمندترین افراد در دنیا شناخته شود ؟! وقتی که دو نفر به طور همزمان کاری را باهم شروع می کنند ، یکی به موفقیت های بزرگی دست می یابد ولی چگونه است که دیگری باوجود تمام تلاش و کوششی که انجام داده است، به نتیجه ی قابل توجهی دست پیدا نمی کند.

حلقه ی گمشده برای رسیدن به موفقیت، شکرگزاری و قدردانی است. به این دلیل که قانون جذب می گوید اگر شما برای تمام نعمت ها و موفقیت هایی که دارید شکرگزار باشید ، موفقیت را بیشتر جذب زندگی خود می کنید. درنتیجه بدون شکرگزاری، دستیابی به موفقیت همیشگی، ممکن نیست.

برای رسیدن به موفقیت و چیزهای خوب در کارتان مانند کسب فرصت های عالی، سرمایه و پول، ایده های تازه و درخشان ، گرفتن ترفیع ، مورد تشویق قرار گرفتن و هر چیز دیگری ، باید برای شغلی که دارید سپاسگزار باشید. شما هر چه بیشتر قدردان باشید ، فرصت های بیشتری به شما عطا خواهد شد . بنابراین برای افزایش هر چیزی در زندگی، باید برای تمام چیزهایی که دارید قدردانی کرده و شکرگزار باشید.

بر اساس قانون جذب ، هرکسی که برای کار خود سپاسگزار باشد، بیشتر به او داده خواهد شد و هرکه سپاس گذار نباشد از او پس گرفته خواهد شد.

هنگامی که شما برای شغل و کارتان سپاسگزار باشید، ذهنتان به طور خودکار توجه بیشتری به کارتان می کند . طبق قانون جذب زمانی که توجه بیشتری به موضوعی نشان می دهید، آن مورد بیشتر جذب شما می شود؛ درنتیجه پول و موفقیت بیشتری نصیب شما می گردد.

ولی چنانچه برای کار خود قدردان و سپاسگزار نباشید، به صورت خودکار نسبت به کار خود کم توجهی نشان خواهید داد. و هنگامی که به این موضوع کم توجه هستید ، مطمئنا شغل خود را از دست خواهید داد.

پس همواره این جمله را به خاطر داشته باشید: اگر ناسپاسی کنید و به خاطر دارایی های تان شکرگزار نباشید، آن چه دارید نیز از شما گرفته خواهد شد.

مقدار چیزهایی که به شما بخشیده می شود ، کاملا متناسب با مقدار سپاسگزاری است که نسبت به آن خرج می دهید. درواقع میزان دریافتی خود را با میزان قدرشناسی که ارائه می دهید، کنترل می نمایید.

تصور کنید که یک تاجر هستید و میزان ارزش دارایی و تجارتتان بسته به میزان قدردانی شما افزایش یافته یا کاهش پیدا می کند. به هراندازه برای تجارت، مشتریان و کارمندان خوبی که دارید، شکرگزارتر باشید، اطمینان داشته باشید که تجارت شما دچار تحول و گسترش بیشتری خواهد شد. اما زمانی که تاجران به جای شکرگزاری از موقعیت فعلی خود، از ادامه ی کار و فردای خود ابراز نگرانی می کنند، ناخودآگاه مشکلات متعددی سر راهشان قرار خواهد گرفت.

اگر دارای فرزندانی هستید که شبانه روز کارتان مدیریت منزل و مراقبت از آن ها شده است ؛ به دنبال دلایلی برای شکرگزاری از وضعیت خود بگردید و بابت آن ها سپاسگزار باشید. توجه داشته باشید که وضعیت کنونی شما تنها یک بار در طول عمرتان اتفاق می افتد، پس زمانی که به پاس این موقعیت شکرگزار باشید ، یقینا حمایت و شادی بیشتری وارد زندگیتان شده و از آن بیشتر لذت خواهید برد

شما باید عاشقانه به کارتان علاقه داشته باشید و هر طوری که شده برای رفتن به سر کار از خود اشتیاق نشان دهید. اگر نسبت به شغل کنونی خود چنین احساسی ندارید ، یا اگر این شغل همان شغل رویایی شما نیست ، باز هم راه رسیدن به شغل مورد علاقه تان، سپاسگزاری از شغل فعلی تان می باشد.

تصور کنید که شما یک مدیر نامرئی در کنار خود دارید، که وظیفه ی او ثبت افکار و احساسات شما نسبت به شغل کنونی تان است. به همین دلیل هرجایی که می روید، و هر کاری که انجام می دهید، به دنبال شما می آید در حالی که همیشه یک کاغذ و قلم در دست دارد و هر بار برای موردی شکرگزاری می کنید، این مدیر نامرئی آن را در دفتر ثبت می کند.

شما باید به گونه ای عمل کنید که او در پایان روز لیست بلندی از قدردانی های شما داشته باشد. هرچه این لیست طولانی تر باشد، مدیرتان می تواند نیروی بیشتری به سوی شما بازتاب دهد تا به موفقیت کاری، پول، لذت ها و احساس رضایت بیشتری دست پیدا کنید.

به تمام چیزهایی که در ذهن خود به خاطر آن ها نسبت به شغلتان احساس سپاسگزاری دارید، فکر کنید. برای آغاز به این حقیقت بیندیشید که چقدر خوب است که بیکار نیستید و به افرادی فکر کنید که هم اکنون سخت جویای کار هستند و برای استخدام شدن حاضر می شوند هر کاری انجام دهند.

به وسایل و ابزارهایی فکر کنید که تا حد زیادی در وقت شما صرفه جویی می کند. مثل تلفن، آیفون، کامپیوتر، اینترنت، شبکه های اجتماعی و هر چیز دیگری که شما از آن بهره می برید. به افرادی بیندیشید که با آن ها دوست هستید و کار می کنید، به افرادی که به شما کمک می کنند تا کارتان ساده تر شود. مانند دستیار، منشی، نظافتچی و هرکس دیگری. به لحظاتی فکر کنید که حقوق خود را دریافت می کنید.

به عبارتی به تمام جلوه های خوب و مثبت کارتان فکر کنید و بابت آن ها احساس قدردانی داشته باشید. مدیر نامرئی خود را وادار کنید هر بار که درباره ی کارتان احساس قدردانی می کنید، آن موارد را ثبت نماید.

مانند این :

من بابت ……… بسیار سپاسگزارم . توجه داشته باشید به هر میزانی که احساستان نسبت به شکرگزاری عمیق تر باشد و مدیرتان این احساس را تشخیص دهد، باعث می شود که سریع تر نیروهای مثبت وارد زندگی تان شود و موفقیت شما افزون تر خواهد شد.

ممکن است یک روز به اندازه ای نسبت به وضعیت خود سپاسگزار باشید و احساساتتان قوی و از عمق وجودتان باشد که سبب شود، به سرعت تغییرات چشمگیری متوجه زندگی شما شود.

ایمان داشته باشید که رخدادهای خوشایند، به صورت تصادفی در زندگی اتفاق نمی افتد. بدون شک نیروی قدرتمندی به نام شکرگزاری در آن دخیل است.

در اینجا به شما تمرینی آموزش خواهیم داد که با استفاده از آن بتوانید احساس شکرگزاری و قدردانی را بابت کار و شغلی که دارید تقویت نموده و در آن رشد کنید. این تمرین را هرروز با جدیت انجام دهید. اگر این تمرین به روزی برخورد می کند که شما سرکار حاضر نیستید، تمرین روز بعد را انجام دهید، و این تمرین را در اولین روزی اجرا کنید که به سر کار خود باز گشته اید.

.

راه و روش رشد و پیشرفت در شغل و تجارت :

 ۱- گام های یک تا سه را در تمرین روز اول تکرار کنید.

موهبت های خود را برشمارید . لیستی بنویسید از ده موهبتی که به شما ارزانی شده و در پایان هر مورد سه بار کلمه ی سپاسگزارم را بگویید و تا آنجا که می توانید حس سپاسگزاری داشته باشید.

گام های یک تا سه از تمرین شماره یک را تکرار نمایید. موهبت های خود را بشمارید. لیستی از ۱۰ موهبتی که دارید، بنویسید و پس از خواندن هریک از آن ها علت قدرشناسی خود را نسبت به آن ها بنویسید، سپس لیستتان را بازخوانی کنید و برای هر موهبت سه بار بگویید سپاسگزارم و عمیقا احساس قدرشناسی داشته باشید.

امروز زمانی که در محل کارتان هستید، تصور کنید که یک مدیر نامرئی دارید که همه جا حضور دارد و هر وقت شما نسبت به چیزی احساس سپاسگزاری داشته باشید، آن ها را یادداشت می کند. تمرین امروز این است که تا حد ممکن به دنبال مواردی باشید که نسبت به نهاآنهللیآن ها سپاسگزار هستید.

این مدیر نامرئی را وادار کنید تا هر بار که احساس قدرشناسی به شما دست می دهد، برای شما یادداشتی به این شکل بنویسد. من به خاطر …………… بسیار سپاسگزارم. سپس با اعماق وجودتان احساس شکرگزاری داشته باشید.

قبل از خواب افکار خود را متمرکز کنید و کلمه ی سپاسگزارم را برای بهترین اتفاقی که در طول روز برایتان رقم خورده بیان کنید.

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

 

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *