تاریخ امروز۳۰ تیر ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز نهم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

اگر شما در ازای مصرف آب ، برق و گاز صورت حسابی دریافت می کنید، بلافاصله به گرمای دلچسب ، خنکی مطبوع، دوش آب گرم و رفاه و آسایشی که برایتان فراهم شده فکر کنید. همین طور اگر صورت حساب هزینه های تلفن و اینترنت به دست شما می رسد ، بیندیشید که زندگی تان بدون تلفن و اینترنت چه قدر سخت می شد! فکر کنید تاکنون چند بار با دوستان و اقوام خود تماس گرفته اید، برای آن ها ایمیل فرستاده اید، یا از طریق شبکه های اجتماعی با آن ها ارتباط برقرار کرده اید؟!

تمامی این امکانات به واسطه ی برخورداری از سرویس اینترنت، به راحتی و در کمترین زمان ممکن برای شما فراهم شده است. در غیر این صورت شما مجبور می شدید برای انجام هر کاری شخصاً سفر کنید تا به خواسته خود برسید. بنابراین به تمام امکاناتی که در اختیار دارید، فکر کنید و بابت آن ها شکرگزار باشید.

از زمانی که به نیروی شگفت انگیز قدردانی پی بردید، روی صورت حساب هایی که پرداخت می کنید، بنویسید: «سپاسگزارم ………. پرداخت شد» و به این ترتیب حتی یک صورت حساب پرداخت نشده نیز ندارم. زمانی هم که برای پرداخت قبض ها پولی در اختیار نداشتید، روی آن ها بنویسید : «بابت پولش سپاسگزارم». وقتی که پول موردنیاز برای پرداخت آن ها را به دست آوردید، «سپاسگزارم، پرداخت شد» را به آن اضافه کنید. اگر صورت حساب های خود را به صورت اینترنتی دریافت می کنید، آن ایمیل یا پیام را به صندوق ورودی پیام های خود ببرید و در قسمت عنوان آن بنویسید «برای پولش سپاسگزارم» یا «سپاسگزارم …… پرداخت شد».

پس از آن ۱۰ تا از قبض هایی را که قبلا پرداخت کرده اید انتخاب کنید، و روی آن ها عبارت «سپاسگزارم ………. پرداخت شد» را بنویسید. همان طور که روی آن ها می نویسید، تا جایی که می توانید در وجود خود احساس قدردانی و سپاسگزاری داشته باشید. توجه داشته باشید که هرچه بیشتر بابت توانایی خود برای پرداخت این قبض ها سپاسگزار باشید، پول بیشتری به سمت خود جذب خواهید کرد.

سعی کنید، از امروز به بعد این کار را به یک عادت همیشگی تبدیل کنید، تا هر وقت که قبضی را دریافت می کنید و قصد پرداخت آن را دارید، به خدماتی فکر کنید که در مقابل این صورت حساب به دست آورده اید. سپس بر روی آن جمله ی «سپاسگزارم ……….. پرداخت شد» را یادداشت کنید.

شکرگزاری برای پولی که پرداخت کرده اید، تضمینی بر دریافت پول بیشتر است. به این دلیل که سپاسگزاری همانند یک ریسمان مغناطیسی است که به پول شما متصل شده است، و پول را همیشه برابر، یا ۱۰ برابر، و گاهی ۱۰۰ برابر به شما باز خواهد گرداند. این نکته را بدانید که میزان پول بازگشتی به شما، به پول پرداختی تان بستگی ندارد بلکه به میزان شکرگزاری شما مربوط می شود.

توانایی پرداخت صورت حساب های زندگی با شکرگزاری

 ۱ – گام های یک تا سه را در تمرین روز اول تکرار کنید.

۲ – موهبت های خود را بشمارید. لیستی از ۱۰ موهبت خود تهیه کنید و بنویسید چرا از داشتن آن ها احساس قدردانی می کنید. لیست خود را از ابتدا بخوانید و در پایان هر مورد کلمه سپاسگزارم را سه بار تکرار کنید، و تا آن جا که می توانید بابت این موهبت ها در وجود خود احساس عمیق شکرگزاری داشته باشید.

۳ – هر قبض یا صورت حساب پرداخت نشده را بر دارید و از قدرت عظیم شکرگزاری برای پرداخت آن ها استفاده کنید. روی آن ها بنویسید «برای پولش سپاسگزارم» صرف نظر از این که پول آن را داشته یا نداشته باشید. سپس تا آن جا که قادر هستید در وجود خود، برای پول پرداخت این قبض احساس شکرگزاری داشته باشید.

۱۰۴ –  صورت حسابی را که قبلا پرداخت کرده اید، بردارید و بر روی آن ها جمله ی «سپاسگزارم، پرداخت شد» را بنویسید. سپس برای این که پول پرداخت آن ها را دارید احساس قدرشناسی داشته باشید.

۵ – قبل از آن که به خواب بروید، افکار خود را متمرکز کرده و کلمه سپاسگزارم را بابت بهترین اتفاقی که در طول روز برای شما رخ داده بر زبان آورید.

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

 

 

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *