تاریخ امروز۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز هشتم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

غذا موهبت الهی است نعمنی طبیعی که از دل خاک برآمده و پس از رسیدگی در اختیار افراد قرار میگیرد و از طرفی محتاجیم به آب! بدون آب کمتر از دو روز دوام نمی آوریم .

ما بدون آب و غذا کجا بودیم ؟ به سادگی وجود نداشتیم هیچ یک از افراد خانواده و دوستانمان هم وجود نداشت و اصلا امروز و فردایی برایمان وجود نداشت. کمی فکر کنید ؛ حال روی این سیاره زیبا در کنار هم هستیم ؛ با چالش‌ ها و لذت‌ های سرمست ‌کننده زندگی می ‌کنیم ، آن هم فقط به دلیل مواهب الهی آب و غذا! قبل از خوردن و آشامیدن هر چیزی، به عنوان شکرگزاری و سپاس از اعجاز آب و غذا،  صرفا عبارت اعجاز آمیز خدایا شکرت را به زبان بیاورید.

مسئله شگفت انگیز این است که وقتی شما برای آب و غذا شاکر باشید ، این مسئله نه تنها در زندگی ‌تان، بلکه در ذخیره جهانی هم تاثیر میگذارد. درواقع اگر تعداد کافی از مردم برای غذا و آب شکرگزار بودند ، در اصل به مردمی که قحطی زده و محتاج هستند ، کمک می‌شد براساس قانون جذب و قانون کنش و واکنش نیوتن ، عمل شکرگزاری جمعی، واکنش جمعی مساوی ایجاد می ‌کند و همین امر موجب تغییر شرایط کمبود مواد غذایی و آب برای هر فردی روی کره خاکی می ‌شود.

به علاوه شکرگزاری برای آب و غذا موجب تداوم اعجاز در زندگی‌ تان می‌شود و در هر جنبه دیگری از زندگی‌ شما هم که برایتان عزیز است و هرچه که دوست دارید و در آرزویش هستید نفوذ می‌کند و موجب جذب آن‌ ها می ‌شود.

آمیزه های انرژی مثبت

 ۱ – گام های یک تا سه را در تمرین روز اول تکرار کنید.

گام های یک تا سه را از تمرین شماره یک مرور کنید. موهبت های خود را بشمارید. فهرستی از ۱۰ موهبتی که دارید بنویسید و پس از خواندن هریک از آن ها علت قدرشناسی تان را نسبت به آن بنویسید، سپس لیست را از اول بخوانید و برای هر موهبت سه بار بگویید سپاسگزارم و احساس قدرشناسی داشته باشید.

امروز قبل از اینکه چیزی بخورید و بنوشید؛ خواه وعده‌ای غذا باشد و خواه میوه و تنقلات یا آب ، لحظه‌ای دست نگه دارید و ببینید در حال خوردن چه چیزی هستید و در ذهنتان یا با صدای بلند عبارت اعجاز آفرین خدایا شکرت را به زبان آورید . اگر امکانش بود ، لقمه‌ای را در دهانتان بگذارید و واقعا از طعم آن لذت ببرید . این کار نه تنها باعث می‌شود لذت بیشتری را تجربه کنید بلکه به شما کمک می‌کند هر چه بیشتر شکرگزاری را احساس نمائید.

همچنین میتوانید در زمان بیان عبارت اعجازآفرین خدایا شرکت ، انگشتان‌تان را بالای غذا یا آشامیدنی به حرکت درآورید ، به گونه ‌ای که انگار روی آن‌ها گردی اعجازآمیز می ‌پاشید و مجسم کنید که این گرد اعجازآمیز، بلافاصله هر جا را لمس کند، پاکیزه و مطهر می ‌کند. انجام این کار واقعا کمک می‌ کند تا احساس کنید شکرگزاری ماده ‌ای اعجازآمیز است و دلتان میخواهد آن را به هر چه میخورید و مینوشید اضافه کنید.

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

 

 

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *