تاریخ امروز۲۸ خرداد ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز پانزدهم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

خدایا سپاسگزارم برای وضع مالی خوب و حساب بانکی پر از پولم . سپاس گزارم سپاس گزارم سپاس گزاریم

در این تمرین نباید به دنبال آن باشید که حق با چه کسی است اهمیتی ندارد که شما احساس می کنید که چه کسی در مورد شما کاری را انجام داده ، یا حرفی زده یا کاری برایتان انجام نداده است ، شما می توانید به صورت بسیار عالی روابط خود را بهبود بدهید و در این تمرین به اقدامی از طرف فرد مقابل نیازی نخواهید داشت.

توجه داشته باشید که درون هر رابطه ای طلا هم وجود دارد  حتی در روابط سخت و مشکل دار ؛ شما باید آن طلا را در رابطه ی خود پیدا کنید  وقتی قطعه ی طلا را یافتید آن را بنویسید و با نوشتن نام شخص موردنظر تمام مشخصات او را شرح بدهید و جملات خود را با سپاسگزاری و قدردانی بیان کنید.

وقتی لیست قدرشناسی را به پایان رساندید ، نسبت به آن فرد و رابطه ای که دارید احساس بهتری پیدا خواهید کرد نقطه ی نهایی که به آن خواهید رسید، آن است که هیچ احساس بدی نسبت به آن فرد نداشته باشید، زیرا این زندگی شماست که با این احساسات دچار آسیب می شود هر رابطه ای با رابطه ی دیگر متفاوت است ، شما می توانید این تمرین را چندین بار تکرار کنید تا هرگونه احساس منفی نسبت به آن فرد در شما از بین برود.

اگر از قانون جذب و قدرت شکرگزاری بهره می برید تا یک رابطه ی در جریان را بهبود ببخشید با چشم خود خواهید دید که آن رابطه به شکل شگفت انگیزی بهبود پیدا خواهد کرد فقط لازم است یک نفر رابطه را با استفاده از نیروی شکرگزاری بهبود ببخشد ، اما جالب است بدانید همان فردی که از نیروی شکرگزاری استفاده می کند در طول زندگی از مزایای بی نظیر آن بهره مند خواهد شد.

اگر با این هدف یک رابطه ی قدیمی را انتخاب نمودید که دیگر با آن شخص در ارتباط نیستید می بینید که احساس شادی و خرسندی تمام وجود شما را فرا می گیرد در عین حال متوجه می شوید که سایر روابطی که دارید به طرز شگفت انگیزی بهتر خواهد شد.

اگر در آینده قسمتی از روابط شما به صورت چالش برانگیز درآمد، این تمرین را بلافاصله به یاد آورید آنگاه متوجه می شوید که مشکلات را قبل از بزرگ شدن متوقف خواهید کرد و به جای آن دامنه ی عوامل مثبت را در ارتباط هایی که دارید گسترش خواهید داد.

 

.

روابط تان را به گونه ای معجزه اسا تغییر دهید :

۱ – موهبت های خود را بشمارید. لیستی از ۱۰ موهبت خود تهیه کنید و بنویسید چرا بابت آن ها احساس شکرگزاری می کنید. لیست خود را از ابتدا بخوانید و در پایان هر مورد، کلمه ی سپاسگزارم را سه بار تکرار کنید و تا جایی که می توانید برای موهبت های خود احساس قدردانی داشته باشید.

۲ – یک رابطه سخت، مشکل دار یا شکست خورده را که قصد دارید بهبود ببخشید را انتخاب کنید.

۳ – سپس لیستی از ۱۰ مواردی که به خاطر آن ها از شخص موردنظرتان در رابطه سپاسگزار هستید را بنویسید.

۴ – قبل از آن که بخوابید، افکار خود را متمرکز کنید و واژه سپاسگزارم را برای بهترین اتفاقی که در طول روز برایتان افتاده است بر زبان آورید.

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *