تاریخ امروز۳۰ تیر ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز چهاردهم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

خدایا سپاسگزارم برای وضع مالی خوب و حساب بانکی پر از پولم . سپاس گزارم سپاس گزارم سپاس گزاریم

زمانی که از نیروی شکرگزاری برای داشتن یک روز خوب و پرنشاط قبل از آغاز آن استفاده می کنید، بر اساس قانون جذب تمام مسائل و مشکلاتی که ناخواسته ممکن است سر راه شما قرار گیرد و مانع به انجام رسیدن کارهایتان شود از بین خواهند رفت.

ایمان داشته باشید که هرچه بیشتر از این تمرین استفاده کنید، روزهای پیش رو بهتر و بهتر خواهند شد، و تمامی موارد در زندگی شما از کوچک تا بزرگ به خوبی پیش خواهد رفت. مشکلات و ناهمواری ها روز به روز کمرنگ تر می شوند و به جای آن که اتفاقات مأیوس کننده در زندگی تان پیش بیاید، جریانی مثبت و خوشایند در زندگی شما پدید خواهد آمد و همه چیز به شکل خارق العاده ای با کمترین دغدغه و نگرانی، بلکه با شادی و آرامش خاطر در مسیر دلخواهتان پیش خواهد رفت و قانون جذب تمام خوبی ها و زیبایی ها را هر روز بیشتر سر راه شما قرار خواهد داد.

اگر دوست دارید روزی پرنشاط و خوشایند پیش رو داشته باشید، از همین امروز شروع کنید بعد از بیدار شدن از خواب، قبل از این که از رخت خواب خود بلند شوید، یا زمانی که در حال دوش گرفتن و یا لباس پوشیدن هستید، به برنامه هایی که در طول روز دارید فکر کنید. سپس برای نتیجه ی خوب و پیش رفتن آن ها به بهترین شکل شکرگزاری کنید.

تمام برنامه های خود را برای صبح ، ظهر، عصر و شب مرور کنید و تجسم کنید پایان روز است و تمام کارها به خوبی پیش رفته اند و نتایج دلخواهتان محقق شده است سپس کلمه ی سپاسگزارم را به خاطر تمام آن ها بر زبان آورید برای حصول نتیجه ی بیشتر می توانید از هر صفت تفصیلی استفاده کنید تا حس شکرگزاری بیشتری داشته باشید.

 

 

 

یک روز با نشاط داشته باشید

۱ – موهبت های خود را بشمارید و لیستی از ۱۰ موهبت خود تهیه کنید. سپس بنویسد چرا بابت آن ها احساس سپاسگزاری می کنید. لیست خود را از نو بخوانید و در پایان کلمه ی سپاسگزارم را سه بار بگویید. تا آنجایی که می توانید برای موهبت های خود از صمیم قلب احساس قدرشناسی داشته باشید.

۲ – صبح پس از بیدار شدن، برنامه های خود را برای صبح، ظهر، عصر و آخر شب مرور کنید و برای خوب پیش رفتن آن ها واژه ی سپاسگزارم را بر زبان آورید. با این تصور که اکنون پایان روز است، کارها به خوبی پیش رفته و شما به خاطر نتایج فوق العاده ی آن ها قدرشناس هستید.

۳ – بعد از آن که برای خوب پیش رفتن تمامی برنامه های خود و برخورداری از نتایج دلخواه شکرگزاری کردید، این تمرین را با گفتن عبارت «برای خبر خوبی که امروز به من خواهد رسید سپاسگزارم» به پایان رسانید.

۴ – قبل از آن که بخوابید افکارتان را روی بهترین اتفاق مثبتی که در طول روز برایتان رخ داده متمرکز کنید و واژه ی سپاسگزارم را به خاطر آن بر زبان آورید.

.

 

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *