تاریخ امروز۳۰ تیر ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز یازدهم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

زمانی که می خواهید لباس بر تن کنید تا آماده شوید، در حین لباس پوشیدن فکر کنید که چه اندازه خوشبخت هستید که لباس های مناسب و مرتبی دارید که می توانید از بین آن ها یکی را انتخاب کرده و بپوشید.

پس سپاسگزار آن باشید . سپس به این موضوع بیندیشید که چه کسانی تلاش کرده اند تا شما امروز لباسی آراسته و شیک بر تن داشته باشید. پس هرروز قدردان آن ها باشید. به کفش های خود نگاه کنید. تصور کنید راه رفتن بدون آن ها چگونه می شد! برای داشتن کفش های راحت خود قدرشناس باشید.

سعی کنید امروز را با تمرین شکرگزاری متمرکز و افزودن انرژی مثبت و قانون جذب در زندگی صبح گاهی خود تا جایی که می توانید روزتان را دلچسب تر کنید. از لحظه ای که بیدار می شوید تا لحظه ی آماده شدن، برای هر چیزی که آن را لمس و استفاده می کنید، واژه ی سپاس گزارم را بیان کنید. مهم نیست اگر صبح ها حمام نمی روید و لباس نمی پوشید تا به سر کار بروید، بازهم می توانید تمرین شکرگزاری صبح شاد را انجام دهید و آن را در برنامه ی روزمره ی خود بگنجانید.

صبح اگر از خواب بیدار می شوید و ابتدا صبحانه می خورید، از هر چیزی که برای صبحانه استفاده می کنید سپاس گزار باشید. به خاطر صبحانه، چای، نان، آبمیوه، فنجان قهوه، شکر، پنیر و هرچه دارید قدردان باشید. زیرا همین ها هستند که صبح شما را زیبا و دلچسب می کنند و برای سراسر روز به شما انرژی می دهند. به خاطر داشتن لوازم آشپزخانه ای که برای صرف صبحانه از آن بهره می گیرید، شکرگزار باشید.

هرروز صبح هنگامی که از خواب بیدار می شوید، بدون استثنا همین که یک پای خود را روی زمین می گذارید بگویید «سپاس» و زمانی که پای دیگرم روی زمین می رسد بگویید «گزارم». زمانی که به سمت حمام می روید، با برداشتن هر قدم کلمه ی پرانرژی سپاس گزارم را بر زبان بیاورید. برای هر چیزی که در حمام استفاده می کنید این کلمه را تکرار کنید. وقتی لباس می پوشید تا برای فعالیت های روزانه ی خود آماده شوید. با شادی به هوا بپرید، و هنگامی که این احساس شادی و سرزندگی را دارید متوجه خواهید شد که قانون جذب و انرژی مثبت را به کار انداخته اید تا روزی دل انگیز را آغاز کنید.

همان طور که زمان اجازه می دهد، در می یابید که قدرت شکرگزاری با شما همراه است، زیرا پیامدهای مثبت و خوب یکی پس از دیگری رخ می دهد. و هرقدر اتفاقات خوب بیشتر می افتد، شکرگزارتر شوید. این مطلب سبب سرعت گرفتن عملکرد انرژی مثبت و قانون جذب در زندگی شما خواهد شد و شما شاهد رخدادهای بهتری در زندگی خود خواهید بود. به بیان دیگر پس از انجام این تمرینات به زودی روزهایی خواهد آمد همه چیز بر وفق مراد شما خواهد بود.

.

صبح شگفت انگیز

 ۱ – گام های یک تا سه را در تمرین روز اول تکرار کنید.

۲ – هنگامی که برای یک روز تازه از خواب بیدار می شوید، قبل از انجام هر کاری واژه ی سپاسگزارم را بر زبان آورید.

۳ – از لحظه ی باز کردن چشم های خود تا لحظه ای که آماده می شوید تا از خانه خارج شوید، برای هر چیزی که بر می دارید و از آن استفاده می کنید، قدردانی کنید.

۴ – موهبت های خود را بشمارید. سپس لیستی که از ۱۰ موهبت خود تهیه کرده اید و علت سپاسگزاری بابت آن ها را نوشته اید را از نو بخوانید و در پایان هر مورد، سه بار کلمه ی سپاس گزارم را تکرار کنید. و تا جایی که می توانید برای نعمت هایی که دارید، احساس قدرشناس داشته باشید.

۵ – قبل از آن که بخوابید، افکار خود را متمرکز کنید و کلمه ی سپاسگزارم را برای بهترین اتفاقی که در طول روز برایتان رخ داده بر زبان آورید.

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *