تاریخ امروز۶ خرداد ۱۴۰۳

دوست داشتن خود و سلامتی

سلام همراهان مستر انگیزشی امروز قصد داریم در این مطلب در خصوص عشق ورزیدن به خود و تک تک اعضای بدن و ایجاد سلامتی برای شما توضیح دهیم .

شما می توانید با بدن و اندام خود مهربان باشید و روزانه صبح و شب با عضو بیمار خود صحبت کنید و به او بگویید دوستش دارید و به او عشق بورزید و بدن خود را نوازش کنید و روی بدن خود دست بکشید .

مشاهده می کنیم برخی افراد با افکار نادرست و تغذیه غلط یا عدم رعایت نکات بهداشتی بدن خود را دچار بیماری می کنند و از بدن خود هم ناراضی هستند و مرتب غر می زنند و شکر خدای مهربان را بجا نمی آورند و این افراد روز به روز به سوی بدتر شدن حال و بیماری خود پیش می روند .

در واقع ما با فکر به چیزهایی که نمی خواهیم آن افکار منفی را به جهان هستی می فرستیم و جهان هستی توجهی نمی کند که آن فکر و اندیشه و کلام مثبت باشد یا منفی و جهان هستی از همان طیف مقدار بیشتری برای ما می فرستد . به طور مثال فردی که مدام از بیماری , درد , خستگی و … صحبت می کند و به این موارد فکر می کند . خود او مقدار بیشتری درد ,  بیماری ,  خستگی را به سوی خود جذب می نماید .

ما با شکایت از بدن و عدم رضایت از خود و بدن خود باعث بیماری بدن خود می شویم و نمی دانیم این افکار و صحبت های ما باعث ایجاد این وضع در دنیای واقعی ما شده اند .

ما می توانیم با چند تمرین ساده در کنار زیر نظر بودن یک متخصص در خصوص آن بیماری به بهبود روند بیماری خود سرعت بخشیم .

شما می توانید با بدن و اندام خود مهربان باشید و روزانه صبح و شب با عضو بیمار خود صحبت کنید و به او بگویید دوستش دارید و به او عشق بورزید و بدن خود را نوازش کنید و روی بدن خود دست بکشید .

تمرین دیگر به این صورت است هنگامی که به استحمام میروید در کنار شستشوی بدن زیر دوش فکر کنید که آب با ریزش روی بدن باعث شستن بیماری و پاک سازی بدن شما می شود و احساس کنید که تمامی بیماری ها و خستگی و بدن درد و انرژی منفی از بدن شما خارج می شود . آب سرشار از انرژی مثبت است .

در پایان از شما می خواهیم برای مشاهده تآثیر جملات مثبت و تمرینات ذکر شده  روزانه دو نوبت تمرینات نوازش بدن و اندام خود را انجام داده و تمرینات مورد نظر را اجرا نمایید و تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم شما در این زمینه یاری نماییم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *