تاریخ امروز۳۰ تیر ۱۴۰۳

رسیدن به آرزوها با قانون جذب

قانون جذب چیه و چرا برخی از دوستان بیان می کنند ما هر چه به خواسته های خود فکر می کنیم آنها وارد زندگی ما نمی شوند باید به این دوستان اعلام کنم روزانه بیش از ۶۰ هزار فکر در ذهن انسان شکل می گیرد و باید بگویم ۸۰ درصد افکار منفی هستند و با توجه به افکار منفی ما تنها ارتعاش منفی به جهان هستی ارسال می کنیم و چیزی جز منفی های بیشتر به زندگی خود وارد نمی کنیم .

شما با سپاس گذاری روزانه بابت نعمت هایی که خدای مهربان به شما داده است ارتعاش مثبت به جهان هستی ارسال می کنید و نعمت های بیشتری وارد زندگی شما خواهد شد .

حالا شاید بگویید من فقط مثبت فکر می کنم و تنها به خواسته ام فکر می کنم باید بگویم شما به اخبار جنگ و بیماری و گرانی و ….. فکر نمی کنید ؟ شما به فیلم و سریال هایی که جز فقر و بیماری و غم و غصه حسی در ما ایجاد می کنند نگاه نمی کنید ؟ 

شما در جمع هایی که از دیگران بدگویی می کنند حضور ندارید ؟

شما از گرانی و بیماری و بد شانسی و …. سخن نمی گویید یا عصبانی نمیشوید و غر نمی زنید ؟

آیا شما روزانه آب کافی و غذای سالم به بدن خود می رسانید و روزانه پیاده روی یا ورزش سالم انجام میدهید ؟

آیا شما روزانه بابت نعمت هایی که خداوند به شما داده است شکرگذاری می کنید ؟ شاید بگویید چیزی برای شکر گذاری ندارم ولی خوب نگاه کنید دستان و پاهای سالم و چشم هایی که با آنها زیبایی های جهان را می بینید و گوش هایی که میشنوید و ریه های سالمی که با آنها تنفس می کنید و همین گوشی موبایل و کامپیوتری که با آن این متن را می خوانید و هزاران نعمت دیگر که اگر بخواهیم مشاهده خواهیم کرد .

شما با سپاس گذاری روزانه بابت نعمت هایی که خدای مهربان به شما داده است ارتعاش مثبت به جهان هستی ارسال می کنید و نعمت های بیشتری وارد زندگی شما خواهد شد .

.

.

قانون جذب یکی از قوانین جهان هستی می باشد که از ابتدای خلقت نهاده شده اند مانند قانون جاذبه زمین ! و تمامی مردم از این قوانین پیروی می کنند ولی اکثر مردم از قوانین طبیعی بی خبر می باشند .

به طور مثال قانون جاذبه زمین برای هرآنچه که روی زمین وجود دارد یکسان عمل میکند و تمامی مردم از آن پیروی می کنند ولی برخی از مردم این قانون را نمی شناسند و یا شاید حتی مخالف این قانون باشند و البته دانستن و ندانستن و یا حتی مخالفت ما برای قانون جاذبه زمین تفاوتی ندارد این مثال برای قانون جذب نیز صادق است .

و در پایان از شما میخواهم ما را در اینستاگرام و تلگرام با نام   MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *