تاریخ امروز۲۸ خرداد ۱۴۰۳

سال ۱۴۰۰ با مستر انگیزشی

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی سال نو و آغاز قرن جدید رو به شما عزیزان تبریک عرض می نمایم و از امروز که اولین روز سال جدید هست بیایید به هم قول داده و عهد ببندیم که از منفی ها دوری کرده و بیشتر به خواسته های خود فکر کنیم .

در روزهای آینده فرم های هدف گذاری و جذب خواسته ها را برای شما در سایت قرار می دهیم که بتوانید بهتر و بهتر برای خود اهداف و آرزوهاتون رو تعیین و برای این سال جدید گام هایی برای رسیدن به آنها بردارید .

همراهان عزیز مستر انگیزشی تا حالا هر چه به منفی ها و چیزهایی که نمیخواستید فکر کردید و بیشتر از آن را به سوی خود جذب نموده اید بیایید و با دنبال کردن ما در سال جدید گام به گام به سوی آینده ای بهتر قدم بردارید . ما تمامی تلاش خود را برای بهتر شدن زندگی شما و ایجاد انگیزه و حس خوب و شرایطی برای شما فراهم می نماییم که ارتعاش مثبت به جهان هستی ارسال نمایید و خواسته های خود را در این دنیای زیبا جذب نمایید .

شما می توانید به خواسته و آرزوهای خودتون دست پیدا کنید و اگر خودتون بخواهید پس لطفآ از این لحظه دست از فکر کردن به نداشته ها و فکر بیماری و گذشته و مسائل دست بردارید و به خواسته های خود فکر کنید و طبق قانون جذب ما به هر چیری فکر کنیم و ارتعاش آن را به جهان هستی ارسال نماییم از آن بیشتر به زندگی خود جذب می نماییم .

در روزهای آینده فرم های هدف گذاری و جذب خواسته ها را برای شما در سایت قرار می دهیم که بتوانید بهتر و بهتر برای خود اهداف و آرزوهاتون رو تعیین و برای این سال جدید گام هایی برای رسیدن به آنها بردارید .

و در پایان از شما میخواهم ما را در اینستاگرام و تلگرام با نام   MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

.

.

جملات تآکیدی سال ۱۴۰۰  :

۱ ) من انسان با ارزشی هستم

۲ ) سال جدید بهترین سال زندگی من است

۳ ) من در سال جدید به اهداف خود دست می یابم

۴ ) من در آرامش و رفاه زندگی می کنم

۵ ) من خودم را دوست دارم

۶ ) من با انگیزه و توانمند هستم

۷ ) من خدای خودم را دوست دارم

در پایان از شما می خواهیم برای مشاهده تآثیر جملات مثبت و تاکیدی جملات مورد نظر بر اساس خواسته خود را روزانه در چند نوبت تکرار نمایید و تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم به شما در این زمینه یاری نماییم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *