تاریخ امروز۳۰ تیر ۱۴۰۳

سرنوشت و تقدیر وجود دارد ؟

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی امروز قصد دارم به شما بگویم که آیا سرونوشت و تقدیر وجود دارد یا خیر و امید دارم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد .

ما در اطراف خود روزانه با افراد زیادی مواجه می شویم که مدام به زمین و زمان غر می زنند و از گرانی ,  قیمت بنزین  , بدشانسی و …… صحبت می کنند و با توجه به قانون جذب ما به هر چیزی فکر کنیم یا گوش فرا دهیم و یا در آن زمینه سخن بگوییم از آن طیف فکر چه منفی باشد یا مثبت مقدار بیشتری را به سوی خود جذب می کنیم .

تا الان فکر کرده اید چرا افرادی که خیلی از بیماری سخن می گویند بیشتر بیمار می شوند یا افرادی که مدام اخبار جنگ گرانی و این نوع مطالب را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند هر روز بیشتر درگیر مشکلات مالی هستند .

امروز قصد دارم به شما بگویم که آیا سرونوشت و تقدیر وجود دارد یا خیر و امید دارم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد .

سرنوشت و تقدیر وجود دارد و هر روز اتفاقاتی می افتد که بر زندگی ما تاثیر می گذارند اما آنچه اهمیت دارد ,  عکس العمل ماست و اتفاقات بد امکان داره برای همه رخ دهد پس سرنوشت برای همه وجود دارد .

ولی خیلی از افراد زمانی که مسئله ای در زندگی برای آن ها رخ می دهد ,  فقط دست روی دست می گذارند و دائم با خود تکرار می کنند که فرد بد شانسی هستند و همه اتفاقات را پای تقدیر و سرنوشت می گذارند .

همه چیز از ذهن و فرکانس مغزی ما آغاز می شود و با تغییر نگرش به زندگی و مسائل ,  می توانید جلوی خیلی از وقایع را بگیرید . بله سرنوشت وجود دارد ولی ما می توانیم انتخاب کنیم و در سرنوشت ما راه های زیادی قرار داده شده و ما با انتخاب های خود مسیر را تغییر می دهیم .

.
در پایان سعی کنید از انجام کارهایی که دوستشان دارید لذت ببرید تا زندگی شاد تری داشته باشد .
.

از شما میخواهم ما را در اینستاگرام و تلگرام با نام   MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *