تاریخ امروز۲۸ خرداد ۱۴۰۳

قانون ارتعاش چیست

قانون ارتعاش یک قانون اولیه است و قانون جذب یک قانون ثانویه است و در جهان هستی همه چیز از انرژی تشکیل شده است ,  بدن ما ,  تمامی اجسام حتی اجسامی که فکر می کنیم جامد هستند همه از انرژی تشکیل شده اند و همیشه در حال ارسال و دریافت انرژی هستند .

هنگامی که فردی به پول , زندگی عالی ,  شادی و … فکر می کند همان را به سوی خود جذب می کند و ثروت , شادی و زندگی عالی در زندگی او از هر راهی جهان هستی برای او می فرستد و بله شاید باور کردنی نباشد و کسانی که کمی هم اعتقاد و باور نداشته باشند که جهان هستی بر اساس نظم و قانون توسط خداوند مهربان آفریده شده است نباید انتظار نتایج عالی از قوانین جهان هستی داشته باشند .

قانون ارتعاش یک قانون اولیه است و قانون جذب یک قانون ثانویه است و در جهان هستی همه چیز از انرژی تشکیل شده است ,  بدن ما ,  تمامی اجسام حتی اجسامی که فکر می کنیم جامد هستند همه از انرژی تشکیل شده اند و همیشه در حال ارسال و دریافت انرژی هستند .

هر چه احساس بهتری نسبت به خواسته خود داشته باشیم و مرتب به آن خواسته با احساس خوب فکر کنیم در واقع ما داریم ارتعاش مثبتی همسو با خواسته خود به صورت قدرتمند به سوی جهان هستی می فرستیم .

جهان هستی هم توجهی به مثبت یا منفی بودن درخواست ما ندارد و شرایطی را مهیا می کند که آن خواسته به زندگی ما وارد شود .

حالا می خواهد به فقر فکر کنید یا ثروت در هر صورت آن در زندگی شما پدیدار می شود . شاید بگویید اگه اینطور هست چه عالی دیگه کار نمیکنم و فقط فکر می کنم ثروتمند می شوم و ثروت به سوی من می آید باید گفت خیر باید در کنار تلاش و کوشش از این قوانین هم استفاده کرد و هیچ خواسته ای بدون تلاش و کوشش بدست نمی آید ولی پس از اینکه روی این قانون مسلط شدید دیگر به راحتی به خواسته های خود می رسید .

جهان هستی همیشه می گوید شما طلب کنید تا به شما داده شود ولی ما به جای تمرکز روی خواسته های خود روی ترس ها و چیزهایی که نمی خواهیم متمرکز می شویم .

مانند فردی هر روز در باغ وحش کنار قفس خرگوش ها در حال نگاه کردن به آنهاست و ما فکر می کنیم به خرگوش علاقه دارد و ما برای او خرگوشی هدیه می دهیم و بیان میکند من از خرگوش متنفر هستم و می گوییم پس چرا هر روز کنار قفس خرگوش ها می روی و بیان می کند چون ازشون بدم میاد میرفتم و بد و بیراه به آنها می گفتم .

پس سعی کنیم به خواسته های خود فکر و روی آنها تمرکز کنیم بجای فکر و تمرکز روی چیزهایی که دوست نداریم و فردی که مرتب از بیماری و فقر صحبت می کند و همیشه در فقر و بیماری هست و غر می زند چرا من همیشه فقیر و بیمار هستم باید بگوییم خود تو با افکار و ارتعاش آن خواسته آن را به سوی خود جذب کرده اید .

بر اساس قانون ارتعاش هر چیزی در حال حرکت است هیچ چیز ساکن نیست . از متراکم ترین ماده تا رقیق ترین آن همه چیز مدام در حال ارتعاش است. در جهان هستی همه چیز در ارتعاش است.

قدرت ارتعاش “فرکانس” نامیده می شود و هر چه این فرکانس قدرتمند تر باشد ، انرژی آن ‌بیشتر است. از آنجایی که فکر یکی از قوی ترین انواع ارتعاش است از نیروی بالایی در سطح طبیعت برخوردار است و بنابراین همه ما باید آن را دریابیم . قانون جذب با ارتعاش شروع می شود و ما هرلحظه درحال فرستادن ارتعاشاتی از احساس و افکار مثبت یا منفی هستیم.

زمانی که ما راجب به چیزی فکر میکنیم چه مثبت چه منفی درحال فرستادن ارتعاش به جهان هستی هستیم یعنی هر چیزی انرژی است و یک فرکانسی دارد و ارتعاشی خاص به جهان هستی صادر میکند وقتی حتی ما به چیزی نگاه میکنیم .

مثلا: زمانی که به اتومبیل یا هر چیزی که با علاقه به آن نگاه می کنیم و مشاهده آن احساس خوبی به ما میدهد و با احساس خوب آن را مشاهده می کنیم داریم ارتعاشی مثبت می فرستیم یعنی ما آن را دوست داریم و جهان هستی بیشتر از آن اتومبیل و آن خواسته را در پیش چشم ما قرار میدهد و به سوی زندگی ما می آورد .

در پایان از شما می خواهیم برای مشاهده تآثیر اثرات قانون جذب و قانون ارتعاش در زندگی از این لحظه به نکات مثبت زندگی و خواسته خود فکر کنیم و با خواسته خود زندگی کرده و آن را تجسم کرده و احساس مثبت را به سوی جهان هستی ارسال نماییم و تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم به شما در این زمینه یاری نماییم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *