تاریخ امروز۲۸ خرداد ۱۴۰۳

قانون جذب چیست

یکی از اصلی ترین قوانین حاکم بر جهان ،قانون جذب می باشد  که با استفاده از قدرت ذهن و کلام ، آن چه در فکر ما می گذرد را به سوی خود جذب می کنیم و به واقعیت های زندگی مان تبدیل می شوند . و طبق این قانون افکار ما زندگی ما را می سازد و به هر چیزی که  فکر می کنیم دردنیای واقعی پدیدار می شود . خواه آن فکر و اندیشه مثبت باشد یا منفی جهان هستی بدون توجه به مثبت یا منفی بودن آن با توجه به افکار شما و ارتعاش ارسالی از جانب شما آن چیز را به سوی شما جذب می کند .

طبق این قانون افکار ما زندگی ما را می سازد و به هر چیزی که  فکر می کنیم دردنیای واقعی پدیدار می شود . خواه آن فکر و اندیشه مثبت باشد یا منفی جهان هستی بدون توجه به مثبت یا منفی بودن آن با توجه به افکار شما و ارتعاش ارسالی از جانب شما آن چیز را به سوی شما جذب می کند .

یک مثال : به لیمو ترشی فکر کنید که در دهان خود گذاشته اید و ترشی لیمو را حس می کنید و ببینید الان بدون اینکه لیمو در دهان شما باشد بزاق شما ترشح می شود و ذهن ما فرقی بین لیموی واقعی و فکر کردن به لیمو قائل نشد .

بر اساس قانون جذب , شما با افکار خود مانند یک آهن ربا برای رسیدن به خواسته هایتان عمل می کنید و به هر آنچه فکر کنید و آن را تجسم کنید به سوی خود جذب می کنید و هر چه بیشتر و با دفعات بیشتری به آن خواسته فکر کنید ارتعاش قوی تری به جهان هستی و کائنات ارسال می کنید و جهان هستی به خواسته شما پاسخ می دهد و خواسته شما در جهان مادی و واقعی پدیدار می شود .

همه مردم دنیا آگاهانه و یا ناآگاهانه از قانون جذب استفاده می‌کنند. کسانی که این قانون را می‌شناسند و از معجزات آن آگاهی دارند به سادگی به آنچه دوست دارند دست میابند . و افرادی هم از این قانون مطلع نیستند ولی به صورت ناآگاهانه از این قانون استفاده می‌کنند.

قانون جذب تنها برای افراد خاصی نیست و این قانون فرقی بین افراد نمی گذارد
و همه افراد می توانند با استفاده از این قانون به خواسته های خود دست یابند .

شما در صورتی که از وجود قانون جذب آگاه باشید یا اطلاعی نداشته باشید از این قانون روزانه استفاده می کنید زیرا همیشه در حال فکر کردن هستید تنها زمانی که خواب هستید فکر نمی کنید و افکار شما بواسطه احساسات شما فرکانس هایی تولید می کنند که این فرکانس ها به جهان هستی فرستاده می شوند و شما با افکار و احساس خود از جهان هستی درخواست می کنید که از آن فکر و با توجه به احساس خوب یا بد در شما برای شما ارسال نماید و در جهان هستی پدیدار گردد .

مثلآ : فردی که همیشه از بی پولی , بد شانسی , فقر و بیماری صحبت می کند و به آن ها فکر می کند بیشتر دچار بیماری , بی پولی , بد شانسی و … می گردد و این بواسطه افکار فقر و منفی او در دنیای واقعی او پدیدار شده است .

باید شما این قانون را باور کنید و با این قانون زندگی کنید و اگر به نکات مثبت فکر کنید و احساس خوبی داشته باشید ولی این قانون و رسیدن به خواسته ها را محال بدانید و باور نداشته باشید هرگز به خواسته های خود نمی رسید .

قانون جذب در تمامی زمینه ها و برای همه افراد پاسخ می دهد و اهمیتی نمی دهد که به چه زبانی سخن می گویید و در کدام نقطه جهان زندگی می کنید و پولدار هستید و یا فقیر ,  به هر آنچه فکر کنید و با توجه به احساس شما به سوی شما جذب مب گردد و در زندگی شما پدیدار می شود .

در پایان از شما می خواهیم برای مشاهده تآثیر اثرات قانون جذب در زندگی از این لحظه به نکات مثبت زندگی و خواسته خود فکر کنیم و با خواسته خود زندگی کرده و آن را تجسم کرده و احساس مثبت را به سوی جهان هستی ارسال نماییم و تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم به شما در این زمینه یاری نماییم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *