تاریخ امروز۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

قانون مدارها و مدار موفقیت

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی قصد داریم شما عزیزان را با قانون مدارها و مدار موفقیت آشنا نماییم تا زودتر در مدار خواسته خود قرار بگیرید و امیدواریم این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد و با نظرات خود ما را در هرچه بهتر نمودن مطالب سایت یاری فرمایید .

اگر شما از شرایط فعلی خود ناراضی هستید این به دلیل ارتعاشات و فکر شماست و هیچ کسی به غیر از شما مقصر این وضع زندگی شما نیست تمامی شرایط زندگی ما توسط خود ما رقم می خورد .

تمامی ما در جهان هستی دارای فرکانس و مداری از موفقیت هستیم و تا زمانی که ارتعاش مثبت و خواسته خود را به جهان هستی ارسال نکنیم نباید توقع زندگی خوب و توقع دست یافتن به خواسته های خود را داشته باشیم .

اگر شما از شرایط فعلی خود ناراضی هستید این به دلیل ارتعاشات و فکر شماست و هیچ کسی به غیر از شما مقصر این وضع زندگی شما نیست تمامی شرایط زندگی ما توسط خود ما رقم می خورد .

خیلی از ما باور نداریم خوب هستیم و باور نداریم به خواسته های خود دست میابیم و نباید توقع داشت با این باور و فکر به خواسته های خود دست یابیم و یکی از زیباترین قوانین جهان هستی قانون مدارها می باشد همه انسان ها با توجه به نوع انرژی ، افکار و فرکانس خود در مدارهای مختلفی قرار داریم .

باورهای انسان او را در مدار خاصی قرار می دهد و ما باید بتوانیم شرایط خود را تغییر دهیم و باید سعی کنیم که خود را در مدار خواسته خود قرار دهیم , شما نمی توانید با افکار منفی و عدم خود باوری و بی ارزش دانستن خود و ارتعاش منفی به مدار خواسته خود وارد شوید .

به طور مثال : در قانون مدارها و مدار ثروت و به منظور قرار گرفتن در این مدار باید باور داشته باشید که لایق ثروتمند شدن هستید و باور داشته باشید به ثروت دست می یابید و این اطمینان را به خود بدهید که به هیچ عنوان و تحت هر شرایطی دست از تلاش کردن برای رسیدن به خواسته بر ندارید .

برخی در همان ابتدای مسیر و با برخورد با کوچک ترین مشکلات اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و شروع به غر زدن می نمایند و مآیوس می شوند و ارتعاش منفی به جهان هستی ارسال می کنند و دیگر نمی توانید به راه خود ادامه دهید .

شما به مرور و با ایجاد تغییرات مثبت فرکانس و مدار شما به مدار بالاتر و خواسته خود نزدیک تر می شود و شما برای ورود به مدار خواسته خود باید مداوم ارتعاش خواسته خود را به جهان هستی ارسال نمایید و به خواسته خود فکر نمایید و می توانید از تابلوی آرزوها هم بهره ببرید و روزانه جملات تاکیدی مثبت را تکرار نمایید و در پست های بعدی بیشتر در زمینه مدارها با شما صحبت خواهیم کرد .

.

.

پایان از شما میخواهم ما را در اینستاگرام و تلگرام با نام   MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *