تاریخ امروز۲۸ خرداد ۱۴۰۳

من می تونم انجامش بدم

بسیاری از افراد در زندگی خیلی موفق هستند و به راحتی و با تلاش به موفقیت های درسی , کاری و ثروت و خیلی از خواسته های خود می رسند و برخی افراد همیشه در حال ناله کردن و غر زدن هستند و انگشت اشاره خود را به سوی این و آن نشانه می روند و بیان می کنند عدم موفقیت من آن افراد هست .

بسیاری از افراد را می بینم که عدم داشتن اعتماد به نفس , نداشتن ماشین , نداشتن ثروت , نداشتن شغل و هر چیزی را در زندگی به گردن پدر و مادر خود می اندازند .

بیایید با خود صادق باشیم و آیا تمامی مسائل زندگی ما عدم موفقیت و عدم داشتن شغل و نداشتن پول و  … مقصر دیگران هستند و ما هیچ گناهی نداریم ؟

شاید تعدادی افراد آن هم انگشت شمار به واسطه رابطه به درجات بالای مالی و کاری و … دست یابند ولی دیگر افراد جامعه که به موفقیت های بزرگ در زندگی دست یافته اند با توانایی و تلاش خود آنها بوده است و آنها بجای مقصر دانستن این و آن خود تلاش کردند و فکر خود را از منفی ها و ناراحتی ها به سوی موفقیت و ثروت و زندگی عالی برده اند .

بسیاری از افراد را می بینم که عدم داشتن اعتماد به نفس , نداشتن ماشین , نداشتن ثروت , نداشتن شغل و هر چیزی را در زندگی به گردن پدر و مادر خود می اندازند .

باید گفت پدر و مادر ما با تلاش و زحمت های بسیار ما را بزرگ کرده اند و بی انصافی است که آن عزیزان را مقصر همه مسائل زندگی خود دانست و آن مادر که با سختی ما را ۹ ماه در شکم خود پروراند و درد زایمان را تحمل کرد و از خیلی از لذت های زندگی خود زد تا ما در آرامش باشیم و اینک چرا باید آنها را مقصر بدانیم و همچنین پدر که  با هر سختی کار کرد تا با کسب درآمد بتواند ما و خانواده را در رفاه و آرامش قرار دهد و آنها تمامی تلاش خود را کرده اند و اینک شما باید برای زندگی حال خود تلاش و برنامه ریزی نمایید .

باید گفت خیلی از افراد موفق و ثروتمند دنیا از کودکی در رفاه و موفق نبوده اند و حتی بعضی از آنها با نان خشک و زندگی در فقر بزرگ شده اند ولی خواستند تغییر کنند و توانستند به زندگی در رفاه و ثروت دست یابند .

بله عزیزان و همراهان مستر انگیزشی شما می توانید و همیشه بگویید من می تونم بله من می تونم موفق باشم و من می تونم ثروتمند باشم و در آرامش و رفاه زندگی نمایم . اگر خودم بخواهم و دست از آه و ناله و مقصر دانستن این و آن بکشم و هدف خود را بر روی موفقیت و جذب ثروت و خواسته های خود قرار دهم .

.

.

پس بیایید از همین لحظه بجای مقصر دانستن دیگران بخاطر نداشتن موفقیت ,  شغل و ثروت و …. خود را مقصر بدانیم و از منفی بافی و فکر به مشکلات و نداشته ها دست بکشیم و شروع به تلاش و تغییر نگرش به زندگی نماییم و باید بدانیم که اگر بخواهیم می توانیم به هر آنچه که می خواهیم دست یابیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *