تاریخ امروز۲۸ خرداد ۱۴۰۳

نوع مدار ما در جهان هستی

در این پست می خواهم شما را با مدارهای جهان هستی و مداری که ما در آن قرار داریم آشنا نماییم و امیدوارم مورد رضایت شما قرار گیرد در جهان هستی هر انسانی در یک مدار و مسیر قرار گرفته است و ما می توانیم لایه های بسیار ریز را در جهان هستی را ببینیم و بطور مثال در اتم همیشه الکترون ها به دور هسته اتم در حال چرخش هستند و هر زمان ما در یک مدار قرار داشته باشیم بصورت مداوم در آن مدار در حال حرکت هستیم و با آن چیزهایی که در آن مدار قرار دارند برخورد می کنیم و آن مدار امکان دارد مدار بیماری یا مدار فقر یا ثروت و …..  باشد .

تو از زمانی که در مدار رسیدن به اهداف قرار می گیری , جهان هستی هم راه را با قرار دادن نشانه ها به تو نشان میدهد و تو باید به نشانه ها و پیام ها به دقت گوش دهی

ما انسان ها هم در مدارهای خاص خودمان هستیم و زمانی که ما در یک مدار و مسیر درست قرار داشته باشیم ، با اتفاق های مثبت یا منفی فقر ثروت یا بیماری و مواردی که در آن مدار است رو به رو شویم و برخورد می کنیم . چون ما در آن مدار قرار گرفته ایم و در حال حرکت در آن هستیم و به همین صورت اگر ما در مسیر درست قرار نداشته باشیم مجبوریم با اتفاقات منفی رو به رو شویم.  این یک قانون همیشگی است و رسیدن به خواسته ها فقط با بودن در مسیر درست امکان پذیر است.

احساس خوب ما نشان دهنده بودن در مسیر درست است ، که رسیدن به خواسته ها در آن اتفاق خواهد افتاد و حس بد نشان دهنده بودن در مدارهای مخالف اهداف ماست ، که در آنها ما هرگز به خواسته های خود نخواهیم رسید. پس ما باید در مسیری باشیم که در آن ، غالب حس ما مدام در حال بهتر شدن است.

ما با توجه به حال اکنون خود می توانیم متوجه شویم که در چه مداری هستیم و این ها همه بخاطر افکار و کلام مثبت یا منفی گذشته ما بوده است و اگر اکنون بیمار هستید شما در مدار بیماری قرار دارید و اگر فقیر هستید در مدار فقر و اگر ثروتمند هستید در مدار ثروت قرار گرفته اید و حالا متوجه شده ایم افکار و کلام و حس گذشته باعث شده اند ما امروز در آن مدارها قرار بگیریم بیایید از امروز و این لحظه مدار خود را تغییر دهید با باورها و افکار و کلام مثبت و حس خوب داشته و استفاده از جملات تاکیدی مثبت تا در آینده نزدیک در مدار ثروت و سلامتی و موفقیت و فراوانی قرار بگیریم .

.


.

در پایان از شما می خواهیم از امروز جملات مثبت را تکرار نمایید و در جمع افراد منفی کمتر حضور یابید به خبرهای بیماری و جنگ و … کمتر گوش فرا دهید و از شما می خواهم تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم به شما در این زمینه یاری نماییم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *