تاریخ امروز۵ تیر ۱۴۰۳

چگونه تابلوی تجسم بسازیم

در این مطلب می خواهیم روش ساخت تابلوی تجسم را آموزش دهیم و امیدواریم این آموزش مورد توجه شما قرار گیرد و هر موردی در ساخت این تابلو پیش آمد با ما در میان بگذارید تا به کمک هم تابلوی مد نظر و مختص شما تهیه و ساخته شود .

تابلوی تجسم کمک می کند تا بتوانید با کمک قانون جذب تصویر سازی ذهنی کرده و فرکانس ذهنی قدرتمندی برای جذب خواسته خود به سوی جهان هستی بفرستید . و تابلوی تجسم یکی از تکنیک های عالی در قانون جذب می باشد .

تابلوی تجسم یکی از روش های موثر در رسیدن به خواسته و یکی از انگیزش ترین مباحث در قانون جذب می باشد و شما می توانید براحتی با توجه به خواسته و آرزوی خود تابلوی تجسم مختص خود را بسازید .

تابلوی تجسم تصویری از آینده شماست که نشان میدهد آینده شما چطور خواهد بود. تا این زمان بسیاری از افراد از تابلوی تجسم به طور موثر و مفید استفاده کرده اند و حالا نوبت شماست. شما هم باید سعی کنید از آن استفاده کنید البته اگر بخواهید و تمایل و باور داشته باشید.

در تهیه تابلوی تجسم باید خواسته ها و آرزو های خود را دقیق مشخص نمایید و خیلی از افراد نمیدانند که از زندگی چه می خواهند شما در تابلوی تجسم می توانید اهداف و خواسته های خود را دقیق مشخص نمایید .

آموزش ساخت تابلوی تجسم :

۱ ) ابتدا مشخص کنید چه آرزو و خواسته هایی دارید .

۲ ) تصاویر و عکس های خواسته های خود را جمع آوری نمایید . می توانید از مجلات عکس ها را جدا نمایید یا اگر می خواهید بصورت اینترنتی تهیه نمایید از گوگل جستجو و تهیه نمایید .

مثلآ : می خواهید یک خانه داشته باشید عکس خانه مورد علاقه خود را تهیه نمایید یا دوست دارید اتومبیل ایکس به طور مثال ولستر آلبالویی داشته باشید و عکس ولستر آلبالویی را تهیه نمایید .

۳ ) حالا در یک برگ عکس های خود را بچیبید و بچسبانید و می توانید زیر هر تصویر جملات تآکیدی یا نام آن خواسته را بنویسید .

برای مثال ما این پنج تصویر زیر را تهیه نمودیم و برای خواسته های خرید اتومبیل ولستر آلبالویی , خرید خانه رویایی , پولدار و ثروتمند شدن , رفتن به سفر تفریحی و ازدواج و رسیدن به همسر ایده آل خود

.

.

۴ ) حالا در برگه ای که تهیه می کنیم این تصاویر را به دلخواه می چسبانیم و یا بصورت اینترنتی با فتوشاپ روی تصویر قرار می دهیم و باید تصاویر به شما انرژی و اشتیاق بدهد .

و روزانه باید چند نوبت این تابلوی تجسم را نگاه کنید و تجسم کنید به آن خواسته خود رسیده اید و مثلآ سوار ولستر آلبالویی شده اید و با آن رانندگی میکنید و حس و اشتیاق آن را در خود ایجاد نمایید و فرکانسی قوی برای جذب خواسته به جهان هستی ارسال نمایید .

می توانید جملات تاکیدی هم کنار تصاویر بنویسید و آن ها را تکرار نمایید .

+ من روز به روز به اتومبیل ولستر لیمویی مورد علاقه ام نزدیک تر می شوم .

+ من به یک سفر رویایی می روم .

+ من به خانه رویایی ام می رسم .

+ من ثروتمندم و هر روز به روز ثروتمند تر می شوم

+ همسر دلخواه من بزودی وارد زندگی ام می شود .

.

.

می توانید تابلوی تجسم خود را تهیه نمایید .

در پایان از شما می خواهیم برای مشاهده تآثیر تابلوی تجسم روزانه روزانه در چند نوبت اقدام به مشاهده آن و تجسم خود در آن خواسته نمایید . تجربیات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید و خوشحال می شویم به شما در این زمینه یاری نماییم .

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *