تاریخ امروز۲۸ خرداد ۱۴۰۳

دوره معجزه سپاس گزاری روز هفدهم

با سلام خدمت همراهان مستر انگیزشی برای شما عزیزان یک دوره عالی ۲۸ روزه سپاس گزاری آماده نموده ایم تا با هم و در کنار هم بتوانیم با سپاس گزاری روزانه برای نعمت هایی که خداوند مهربان به ما داده درهای رسیدن به آرزوها و خواسته ها به سوی خود را بگشاییم و شاهد رسیدن سریع تر به خواسته های خود باشیم .

ما در این دوره رایگان هر روز در کنار شما هستیم و تمرین و تکالیف هر روز را که شما باید انجام دهید را در اختیار شما قرار خواهیم داد و امیدواریم در این ۲۸ روز همراه ما باشید و در پایان دوره شاهد معجزات و رسیدن به خواسته های شما باشیم .

اگر این گونه است باید به خاطر آن احساس شکرگزاری داشته باشید هر موقعیت و شرایطی که سبب دریافت پول بیشتری در زندگی تان می شود

اگر در رابطه با پول احساساتی ناخوشایند مانند نارضایتی ، ترس ، حسادت و نگرانی داشته باشید ، هرگز قادر نخواهید بود که پول بیشتری در زندگی به دست آورید. بر اساس قانون جذب هر چیزی در جهان ، مشابه خود را جذب می کند. پس اگر از نداشتن و فقدان پول احساس رنج و نارضایتی داشته باشید، مسلما با به دست نیاوردن پول کافی این احساس نارضایتی بیشتر خواهد شد. بنابراین اگر در مورد پولی که به دست می آورید احساس نگرانی داشته باشید ، شرایط خود را برای افزایش اضطراب و نگرانی بیشتر فراهم می کنید. همچنین اگر نسبت به پولی که به دست می آورید در درون خود احساس ترس داشته باشید، شرایط خود را به سمت افزایش ترس هدایت می کنید.

به هر اندازه که سخت به نظر برسد، باید در گام اول قادر باشید شرایط سخت و کمبودهای مالی خود را به فراموشی بسپارید. شکرگزاری یک راه تضمین شده برای بهبود شرایط مالی شما می باشد. به یاد داشته باشید که نمی توانید به خاطر پول و ثروت هم شکرگزار باشید و هم در دل خود احساس نارضایتی کنید. همین طور قادر نخواهید بود با داشتن افکار شکرگزارانه نسبت به پول و ثروت نسبت به آن احساس نگرانی هم داشته باشید. بلکه در زمان قدرشناسی و شکرگزاری برای پول، نه تنها روند افکار و احساسات منفی شما را در مورد پول متوقف می کند، بلکه شما را به سمت کارهایی سوق می دهد که پول بیشتری وارد زندگی تان شود.

این پول ممکن است به صورت دریافت غیر منتظره چک، افزایش حقوق، برنده شدن در قرعه کشی بانک ها، برخورداری از تخفیف های ویژه، یا یک هدیه غافل گیر کننده به سوی شما بیاید. وقتی که می خواهید غذا یا وسیله ای تهیه کنید و شخص دیگری هزینه ی آن را پرداخت می کند، یا زمانی که وسیله ی موردنظر شما شامل تخفیف شده است، یا زمانی که هدیه ای به شما اهدا می شود که به آن نیاز داشتید، نتیجه ی همه ی این موارد به دست آوردن پول بیشتر در زندگی است.

بنابراین هرگاه در این شرایط و موقعیت ها قرار گرفتید، از خودتان بپرسید آیا این اتفاق به این معنا است که من پول بیشتری دارم؟! اگر این گونه است باید به خاطر آن احساس شکرگزاری داشته باشید. هر موقعیت و شرایطی که سبب دریافت پول بیشتری در زندگی تان می شود، مسلما نتیجه ی احساس قدرشناسی شما می باشد. بدون تردید احساس خوبی پیدا می کنید اگر متوجه شوید که همه ی این موهبت ها به خاطر خودتان و کارهایی که انجام داده اید رخ داده است. و جالب تر این که بر اساس قانون جذب زمانی که قدرشناسی را با شادی همراه می کنید، یک نیروی مغناطیسی واقعی را در اختیار خواهید گرفت که سبب می شود هر لحظه پول و ثروت بیشتری به سمت شما جذب شده و وارد زندگی تان شود.

.

چک جادویی :

۱ – موهبت های خود را بشمارید. لیستی از ده موهبت خود تهیه کنید و بنویسید به چه دلیل به خاطر داشتن آن ها سپاسگزار هستید. سپس لیست خود را از ابتدا بخوانید و در پایان هر مورد واژه ی سپاسگزارم را سه مرتبه تکرار کنید، و تا جایی که می توانید برای موهبت هایی که دارید احساس عمیق قدرشناسی داشته باشید.

۲ – چک خود را با مبلغی که نیاز دارید پر کنید سپس اسم و تاریخ آن را بنویسید.

۳ – چک را در دست بگیرید آن چیزی که برایش پول می خواهید را تصور کنید، سپس تا جایی که می توانید برای داشتن آن احساس شادی و شکرگزاری داشته باشید.

۴ – چک را امروز همراه خود ببرید و در جایی قرار دهید که اغلب پیش چشمتان باشد و آن را ببینید. حداقل دوبار چک را در دست بگیرید و خود را در حال استفاده از آن چیزی که به خاطر آن پول می خواهید تصور کنید. سپس خودتان را در شرایطی شاد و شکرگزار تصور کنید که انگار واقعا آن را به دست آورده اید.

۵ – در پایان امروز جایی قرار دهید که در معرض دید باشد، سپس آن را به صورت روزانه ببینید. هنگامی که مبلغ چک را به دست آوردید، چک را برای یک مورد جدید، و مبلغ که می خواهید جایگزین کنید. سپس گام های ۲ تا ۴ را تکرار کنید.

۶ – قبل از آن که بخوابید، افکار خود را روی بهترین اتفاقی که در طول روز برایتان رخ داده تصور کنید و بابت آن کلمه ی سپاسگزارم را بر زبان بیاورید.

.

موارد شکرگزاری :

تندرستی و جسم، شغل و موفقیت ، پول ، روابط، امیال ، شادی ، عشق ، زندگی، طبیعت (سیاره زمین ، هوا ، آب و خورشید) ، کالاهای مادی و خدمات ، موارد انتخابی خود .

ما باید بدانیم با شکرگزاری از نعمت های الهی نعمت های بیشتری به ما داده خواهد شد و حال و زندگی بهتری خواهیم داشت و شکرگزاری روزانه یکی از راه های تشکر از نعمت های خداوند مهربان است .

زمانی که برای نعمت هایی که داری خدا را سپاس گزاری کنی هرقدر هم ناچیز باشند ، متوجه می شوی که همین چیزها فوری زیاد می شوند و اگر در مورد پولی که داری خدا را شکر کنی ، هرقدر هم کم ، به چشم می بینی که پولت به گونه ای معجزه آسا زیاد می شود.

زمانی که در مورد شغلی که داری بنده ای شاکر باشی ، حتی اگر شغل رویایی ات نباشد ، ناگهان سر و کله انواع فرصت های شغلی برایت پیدا می شود و همچنین اگر در هر زمینه ای قدر داشته هایت را ندانی و نا سپاسی کنی داشته هایت از تو پس گرفته میشود

عمیقآ باور دارم همه ما به به این سایت دعوت شده ایم و هیچ کدام بی دلیل و بی هدف اینجا و مشغول مطالعه این متن نیستیم !!!

با تمام وجود امیدوارم که در طول دوره و بعد از اون حال همه ما بهتر بشه و هر چند همه دوستان با اراده شخصی خود وارد این سایت شده اند ولی اگر کسی در میانه راه به این نتیجه رسید که نمی تونه همراه ما باشه این حق رو داره دیگه ما رو دنبال نکنه !!!

ساعت شروع فعالیت ها از ۷ صبح الی ۱۱ شب می باشد و تمام تلاش ما این خواهد بود که به زمان استراحت تمامی دوستان احترام بگذاریم  .

.

.

شما دعوت شده اید تا با اراده و خواست خود نقطه عطفی به تاریخ زندگی خود اضافه نمایید و دعوت به دوره ای ۲۸ روزه که در آن هر روز یک تمرین کوچک را با جمعی از دوستان انجام خواهیم داد و با این کار معجزات کوچک و بزرگ را به زندگی خود جذب خواهیم کرد .

به غیر از سایت ما را در پیج اینستاگرام و کانال تلگرام ما با نام MrAngizeshi_ir@  دنبال نمایید برای شما عزیزان در سال ۱۴۰۰ برنامه های ویژه ای برای رسیدن به اهداف و جذب خواسته های شما داریم .

برای حضور شما و داشتن دوره ای پربار سپاس گزارم , سپاس گزارم , سپاس گزارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *